212 лідів на місяць для медично-навчальної платформи: практичний досвід

Медицина і навчання — сфери, у просуванні яких є велика конкуренція. Але існують способи залучити потрібну кількість лідів і використати обмежений рекламний бюджет по максимуму. В кейсі розповідаємо про ефективну стратегію, даємо приклади креативів та текстів, які допомогли досягти результатів.

Замовник у цьому кейсі — міжнародна навчальна платформа Medvoice, мета якої полягає в тому, щоб лікарі могли невпинно вдосконалювати свої навички.

Для цього на платформі доступні:

  • 50+ курсів за різними напрямами, також є тренінги, вебінари;
  • офіційні сертифікати та бали безперервного професійного розвитку (БПР);
  • спікери і викладачі — фахівці з України та інших країн, серед них є доктори медичних наук, професори медичних університетів;
  • формат навчання — онлайн та офлайн;
  • записи лекцій доступні в особистому кабінеті протягом року.

В цьому проекті було кілька особливостей:

  • одночасний старт кількох навчальних курсів;
  • порогова вартість ліда для кожного курсу своя, перевищувати її не можна;
  • для всіх курсів є план по необхідній кількості лідів.

Раніше команда Solve Marketing виконала для Medvoice нетривіальне замовлення: залучення на медичну конференцію 500 відвідувачів. Тому керівництво платформи вирішило знов звернутися до перевіреного підрядника.

Отримавши інформацію від замовника, команда агенції провела дослідження та розібралася в тому, хто є основними конкурентами Medvoice, та що потрібно зробити, щоб відрізнятися від них. Приділили увагу й тому, як поліпшити існуючу рекламу замовника. Опрацювали головні потреби клієнтів, які закривають курси платформи Medvoice, дізналися про нюанси роботи цього сегмента бізнеса замовника.

Завершивши підготовку, клієнту запропонували такі дії:

  • налаштувати для кожного курса відстеження кількості лідів та розрахунок їх вартості;
  • запускати курси завчасно і контролювати цей процес від початку до кінця;
  • коригувати рекламний бюджет відповідно до вартості лідів.

Що з того вийшло?

Краще за все про результати лідогенерації говорять цифри. У даному випадку вони виглядають так.

Результати за період 1.11.21 — 24.02.22
Результати за період 1.05.22 — 1.08.22

Інструменти, які використовували

Почали з організації роботи. Як виявилося, команди Medvoice та Solve Marketing полюбляють таблички. Отже, створили Google-таблицю, до якої мали доступ обидві команди, та занесли в неї інформацію щодо запуску рекламних кампаній.

Такий формат спростив контроль запусків і дозволив одразу бачити витрати.

Наступним кроком стало впровадження у роботу Google Data Studio. Головна перевага цього інструменту — можливість відстежувати результати реклами у форматі реального часу.

Спеціалісти налаштували автоматичний збір інформації з рекламних кабінетів, а через Google Data Studio отримали таку візуалізацію. Глянувши на графіки, можна одразу отримати розуміння про те, скільки залучено лідів та за якою вартістю.

Відповідно, команда Solve Marketing швидко коригувала бюджет, що і дозволило отримувати максимально можливу кількість лідів, не перевищуючи закладений на кампанію бюджет. 

Завдяки Google Data Studio дійсно зручно аналізувати та оцінювати ефективність реклами, щоб вчасно внести в неї зміни.

Керівництво Medvoice встановило для кожного з курсів гранично припустиму вартість ліда. Коли Solve Marketing вдавалося налаштувати рекламу так, щоб ця вартість була меншою за планову, кошти, які звільнилися, можна було використати, аби привести більше лідів за ті самі гроші.  

Ще однією важливою складовою успіху стало залучення фахівців-медиків, які перевіряли рекламні матеріали. Таким чином впевнилися, що креативи не лише привабливі та змістовні, а ще й коректні з точки зору професіоналів.

Висновок

Підбиваючи підсумки роботи, отримали такі цифри:

  • 212+ нових лідів на купівлю курсів щомісяця приходять за рахунок правильно налаштованої реклами;
  • від 875 реєстрацій відбувається на безкоштовні вебінари і email-розсилки;
  • $8,6 — середня вартість ліда на курс, зазвичай вона була нижчою, ніж встановлена клієнтом як прийнятна;
  • 50% — середня конверсія в оплату. 

Багато в чому ці цифри стали можливими завдяки чіткому плануванню запусків всіх курсів, зручній візуалізації результатів кампаній та оперативному коригуванню налаштувань реклами. 

611
Спільнота
Відеотека
Про нас