Новий логотип символізує традицію української благодійності та сучасні європейські цінності.

Про клієнта

Zagoriy Foundation формує культуру філантропії в Україні, реалізуючи десятки благодійних проектів. Фонд фінансує реабілітаційну медицину, навчальні курси для ветеранів, книговидання, ініціює конкурси грантів. Є співорганізатором Українського інституту історії моди та виставки «Ангели», одним з активних провайдерів Всеукраїнського дня добрих справ #ЩедрийВівторок.

Завдання

Перед агенцією Postmen стояло завдання: створити логотип, який поєднає давню традицію українського меценацтва та сучасну благодійну діяльність, яка здатна творити великі історії.

Ідея

Літера «Z» - як lettermark. Символ, який репрезентує ідеї, проекти та ініціативи, що формують культуру благодійності в країні.

Реалізація

Логотип - це комбінація старослов'янського кирилиці та сучасної латинської літери Z. Таким чином символ поєднує історичні корені української філантропії та сучасні європейські цінності. Кольорова гамма розроблена у відповідності до напрямків діяльності Фонду.

Результат

Цей універсальний символ став основою для брендування інших проєктів Zagoriy Foundation, які утворюють одну велику меценатську екосистему.

Універсальна, динамічна айдентика утворює коллаборацію з благодійними проєктами Фонду, а кольорова система підкреслює їх різноманітність.


Кейс агенції Postmen потрапив до шорт-листа Київського міжнародного фестивалю реклами.