Айдентика подкасту The Village Україна «Вулиця Степана Бандери»

Команда міського медіа The Village Україна запускала подкаст «Вулиця Степана Бандери» про історію України й запитання, які ще більше актуалізувалися після повномасштабного вторгнення РФ. Половина успіху вже була — Степан Бандера в назві, але треба було зацікавити аудиторію історичним подкастом та виділитись серед купи інших.

Тому The Village звернулись до нас із завданням розробити айдентику для подкасту та зробити моушн-ролики для просування кожного випуску.

До речі, тут також не обійшлось без перейменування вулиць і другий сезон вийшов під назвою «Вулиця Історії України».

ПРОЦЕС

Ми вирішили сконцентруватись на урбанізмі, адже у назві подкасту йдеться про вулицю. Саме вулиці різних міст з розмальованими графіті стінами надихнули нашого артдиректора Павла Різника на створення айдентики.

Ми подумали, що вулиця Історії України може бути такою ж модною та сучасною, як умовна Рейтарська. Тому ми транслюємо історію України через сучасні образи, стилізовані під графіті-теги, в яких зашифровані символи, пов’язані з темою кожного подкасту.

В логотипі Павло використав шрифт, виконаний в манері справжнього підпису Степана Бандери. Але й без цього чарівного артефакту у нас вийшло зацікавити аудиторію історичним подкастом.

РЕЗУЛЬТАТ

Наша айдентика осучаснила тему історії, а динамічні моушн-ролики з основними тезами випусків, вже назбирали сотні тисяч переглядів в Reels та TikTok. Наприклад, десятий епізод подкасту «Вулиця Степана Бандери» про те, як українці пережили німецьку окупацію 1941-го, вже зібрав майже два мільйони переглядів.



ЩО БУДЕ ДАЛІ

Спочатку команда The Village Україна планувала 12 випусків подкасту, потім подовжила до 15. Загалом охоплення першого сезону вийшло понад 30 мільйонів прослуховувань та понад 200 000 реакцій.

Зараз ми вже працюємо над другим сезоном. За сюжетністю та кількістю візуальних образів цей подкаст стане масштабнішим. А ще особливістю другого сезону стане фокус на різних історичних регіонах України. Перші випуски вже можна подивитись на YouTube, а от про ідею розповімо пізніше. 

1328