Анімаційне 3D-відео для колаборації люксових брендів Carbon Champagne та Bugatti

Компанії Rubarb необхідно було візуалізувати функціонал додатка, де клієнт у реальному часі може буквально “зібрати” персональний мінікар-холодильник по частинах. Сам мінікар-холодильник - це розробка, яка виникла внаслідок колаборації двох брендів.

КЛІЄНТ

«Carbon Champagne» — елітний французький бренд шампанського. «Bugatti» — легендарна французька компанія, яка створює надпотужні гіперкари.


ЗАВДАННЯ

Нашій команді необхідно було візуалізувати функціонал додатка, де клієнт у реальному часі може буквально “зібрати” персональний мінікар-холодильник по частинах. Сам мінікар-холодильник - це розробка, яка виникла внаслідок колаборації двох брендів. Вони створили лімітовану колекцію холодильних боксів для 15-літрових пляшок шампанського Carbon у формі гіперкарів Bugatti. У межах підготовки до презентації продукту та додатка на Road Show в США, візуалізація мала бути на високому рівні. Головна мета - презентувати клієнтам унікальність пропозиції від брендів Bugatti й Carbon Champagne та викликати ефект “люксовості”.ЕТАП 1 - Сторіборд 


Спершу наша арт-директорка взяла до рук олівець і почала створювати деталізований сторіборд майбутнього ролику, який транслюватиметься на екранах Road Show у США.

ЕТАП 2 - Дизайн

На цьому етапі команда 3D-дизайнерів компанії Rubarb працювала над візуалізацією майбутнього ролика. Складність задачі полягала в деталізації: треба було в точності передати через екран усі етапи моделювання продукту, зрозуміло показати, як саме користуватися програмою і розкрити весь її функціонал, та ще й вкластись у хронометраж, аби ролик був не довший за 70 сек.

Ми відмалювали сцени, в яких продемонстрували процес створення персонального рефрижератора в додатку: вибір кольорів, матеріалів інтерʼєру (шкіра/ алькантара) та корпусу в точній відповідності до реального авто, що придбав клієнт Bugatti.

Ми розробили 3D-простір, де розмістили мінікари-холодильники. За рахунок освітлення вигідно підкреслюються всі деталі продукту, підсвітка також надає особливої глибини кадру.

ЕТАП 3 - Анімація 

Фінальна стадія проєкту - анімація сцен та рендеринг. Візуалізувати обширний функціонал додатка і вкластися в хронометраж - завдання із зірочкою.

На етапі анімації є одна особливість: коли починаєш монтувати всі сцени - робота трішки ускладнюється. Або команді, або замовнику прийде ідея щось змінити чи відхилитись від сценарію, і всі ці погляди треба врахувати, щоб створити по-справжньому крутий продукт. До того ж, треба було детально дослідити функціонал програми, адже ми мали просто та зрозуміло пояснити клієнту можливості додатка через екран.

ЕТАП 4 - Кейс пішов у життя 

Незважаючи на складність завдання, ми вклались у дедлайн і 3D-відео, розроблене компанією Rubarb, світ побачив вперше у США на Road Show Ролик також опубліковано на платформі Bugatti, в соцмережах бренду та презентовано на багатьох заходах, присвячених релізу нової продукції. 

176