Чи можливе свято без шоколадних цукерок, новорічної ялинки та світового хіта Jingle Bells? Особливо, якщо шоколадні цукерки від АВК, а «Дзвоники дзвенять» – у виконанні унікального гурту бандуристів-віртуозів «Шпилясті Кобзарі».

Передісторія

Багато хто знає про чарівну найріднішу українцям версію Jingle Bells авторського виконання унікального гурту бандуристів-віртуозів «Шпилясті Кобзарі».

Свого часу переспів «Дзвоники дзвенять» українською мовою зібрав у мережі майже п’ять мільйонів переглядів. 

Виклик

Аби нагадати та зачарувати особливим автентичним українським звучанням новорічні свята компанія АВК та креативна агенція AdShot Creative створили анімаційну магію та закликали всіх зашоколадити свята разом з АВК у супроводі гурту «Шпилясті Кобзарі».

«Ми прагнемо об'єднувати українські традиції та музику в креативних рішеннях, та підтримувати на цьому шляху талановитих людей – це дієва практика відповідальних виробників» – прокоментували в компанії АВК.

Гурт "Шпилясті кобзарі"

Рішення

Стати спонсором нового року на каналах групи «1+1 Media» та «ТРК Україна».

Зашоколадити свята закликав головний герой та велетень серед цукерок – батончик Гулівер. Саме він підкорив ялинку, прикрасив її смачними цукерками та запалив яскраву зірку солодкого спонсора свят. У ці насичені передсвяткові дні AdShot Creative створили анімаційний 3D-ролик, де поєднуються не просто шоколадні цукерки та музика, а підкреслюється особлива автентичність та душевність свят для українців.

«Нашою метою було не просто об’єднати беззаперечні атрибути свята, шоколадні цукерки та музику, а зробити акцент на українській автентичності. Щоб кожен відчув, наскільки свята ріднять нас, і як при цьому важливо зберегти свої культурні традиції. «Шпилясті кобзарі» підтримали нашу ідею та створили музичний джингл для ролику на основі свого хіта «Дзвоники дзвенять» – розповіли в агентстві.

Ключове повідомлення

«Зашоколадьте свята разом з АВК»

Комунікація закликала насолоджуватися святами, підтримувати українське та зашоколадити Новий рік та Різдво разом із АВК. 

Результати

Окрім яскравого рекламного флайту, що транслюється у праймових годинах головвних каналів країни, АВК отримав нового героя. Батончик "Гулівер" став 3D персонажем та продовжить комунікацію бренду у соціальних мережах.