Be—it Agency разом із Suziria Group відкрили в центрі Києва мурал «Сім’я для чотирилапого»

Аби привернути увагу до проблематики безпритульних тварин і важливості «усиновлення» домашніх улюбленців, команда Be—it Agency разом із групою компаній Suziria Group відкрила в центрі Києва мурал «Сім’я для чотирилапого».

Проблема, на яку потрібно вплинути:

Кількість безпритульних тварин в Україні постійно зростає. Однак, притулки все ще наповнюються значно швидше, аніж розвантажуються, бо рівень адопції все ще не високий.

Рішення:

Створення муралу на тему адопції в центрі Києва.

Етапи реалізації проєкту

1. Розробка ідеї зображення муралу

Для створення ескізу муралу ми обрали головною героїнею зооволонтерку Анастасію Тиху, яка разом із чоловіком пішки вивела близько 30 тварин, в тому числі собак із інвалідністю, з охопленого війною Ірпеня. Фото з Настею, яке зафіксував відомий фотограф Крістофер Очіконе, облетіло не тільки Україну, але й увесь світ та стало символом відваги українців, які навіть у найважчі часи, ризикуючи своїм життям, не забувають про домашніх улюбленців. Саме через історію волонтерки вирішили закликати людей допомагати та забирати хвостатих в сім’ї.

2. Залучення творчої групи “Кайлас-В” для створення муралу

Мурал “Сім`я для чотирилапого” знаходиться за адресою вул. Золотоустівська, 23. Розробкою та нанесенням зображення займалась творча група “Кайлас-В”, яка з 2002 року створила понад 70 муралів в Україні та за її межами. Серед них – Свята Джавеліна, Грушевський та Крути у Києві. 

3. Отримання необхідних дозволів

  • для використання зображення: від героїні Анастасії Тихої та фотографа Крістофера Очіконе
  • для нанесення зображення — дозвіл від мешканців будинку, комунального підприємства, Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації

4. Креативна розсилка

Щоб проанонсувати відкриття муралу та запросити інфлюенсерів, ми зробили креативну розсилку:

  • шопер з тематичним написом «Чотирилапий друг з притулку — той, хто любитиме тебе більше за всіх, коли ти подаруєш йому сім’ю»
  • листівку-запрошення
  • 2 пачки корму бренду Savory — для хвостатого друга інфлюенсера та для чотирилапого з притулку, якому інфлюенсер міг таким чином допомогти

5. Пресзахід для медіа та інфлюенсерів, який складався з двох частин:

  • сніданок про адопцію

Разом із героїнею муралу Настею Тихою та представниками сімейної групи компаній Suziria Group, UAnimals і притулків, ми поспілкувалися про важливість адопції і те, який внесок кожен з нас може зробити для допомоги хвостикам.

  • відкриття муралу

Додаткові зони на пресзаході

  • пряма трансляція з притулку Patron Pet Adoption Center

гості могли подивитися наживо, які чотирилапі є зараз у притулку, як вони виглядають, що роблять, як за ними доглядають.

  • куточок адопції

мольберти з історіями тварин з різних притулків, які шукають сім’ю, та контактами опікунів

  • зона з кормом партнера заходу — бренду Savory

ті, хто долучились до заходу, мали змогу взяти корм для домашнього улюбленця або для чотирилапого, який потребує допомоги

Результати проєкту

100+ виходів у ЗМІ
Охоплення: 6М+

40+ постів інфлюенсерів
1,5М+ охоплення 

1208