Ребрендінг компанії з автоматизації закладів HORECA,


Ребрендінг компанії з автоматизації закладів HORECA, яка на бріф-сесії серед раціональних переваг бренду назвала позитивне ставлення до життя, більше нагадував дружню вечірку, ніж серйозний проект.

Але, як ми вже точно знаємо, у такій атмосфері креативні ідеї йдуть табунами. Отже, зустрічайте — найпозитивніша та прогресивна Кнайпа Pro у новому візуальному образі та з новим словником.

Нашею задачею було зберегти існуючий капітал бренду, адже Кнайпа Pro на ринку з 2010 р., та  відобразити у візуальному  образі   настрій компанії, її цінності, позитивний та яскравий характер.


Рішення: після проведення бріф-сесії, ми зрозуміли, що для Кнайпи Pro позитивне ставлення до життя, щирість,  дружня посмішка та підтримка — основа, на яку спирається бренд, і цінності, які об’єднують  команду та клієнтів.  Тому при розробці комунікативної та візуальної платформи ми візуализували цю емоційну забарвленність через кольори та слогани. 

Якщо про фінанси та аудіт — то В Кнайпі Про це wowdit та funанси, контроль —кайфтроль. Нова комунікація підкреслює — контролювати заклад, аналізувати цифри, тобто розгрузити себе від папірців, а мозок від зайвих переживань — можливо з надійним партнером, який настроїть, навчить, допоможе та підтримає.

Позитив та доброзичливе ставлення відрізняють Кнайпу Про від усіх інших компаній на ринку, тому основним елементом брендінгу стала посмішка. Цей елемент сформований світоглядом команди — посміхатися та протягувати руку допомоги друзям в будь-якій ситуації. 

Компанія вже презентувала себе у новому образі.