Брендинг Львівської обласної федерації черлідингу

Розробка логотипу та айдентики для спортивної організації від креативного рекламного агентства MOROZOV.

Завдання

  • Розробка логотипу Львівської Обласної федерації черлідингу, який відображає основні цінності цього виду спорту та федерації: єдність, рівність та підтримка.
  • Розробка айдентики бренду та дизайн системи, яка б продовжувала транслювати вказані цінності.
  • Відмовитись від стереотипних образів "помпонів"
  • Дизайн сцени та атрибутики змагань.


Перш ніж узятися до роботи над логотипом та айдентикою федерації, у креативному рекламному агентстві МОРОЗОВ вирішили з’ясувати, що ж таке черлідинг.

«Це лише шоу», — часто вважають глядачі. Насправді ж ні. Черлідинг — це окремий вид спорту, що поєднує елементи гімнастики, акробатики та хореографії. Між клубами точиться спортивна конкуренція. А що найважливіше, черлідинг — це підтримка. 

Львівська обласна федерація черлідингу — це організація, яка об’єднує клуби черлідерів з усієї області. Представляє Всеукраїнську федерацію черлідингу. 

Черлідер підтримує черлідера завжди: на тренуванні, на показових виступах, на змаганнях. Федерація ж прагне підтримувати кожного черлідера, популяризуючи цей вид спорту.


Логотип повинен відображати ідею єдності, рівності та підтримки.


Черлідинг відкритий для всіх, незалежно від статі. Тож ми відмовилися від використання в логотипі стереотипних образів, як-от помпони чи дівчата в спідничках. І ми вирішили передати це за допомогою поєднаних між собою чотирьох силуетів черлідерів.


Як з’явився фірмовий патерн

Чотири силуети з логотипа обернулися на фірмовий патерн з безлічі силуетів: тут і самі черлідери, і адміністрація федерації, і прихильники цього виду спорту.


Мерчендайзинг і робота над атрибутикою змагань

Уперше перед MOROZOV agency постало непросте, але цікаве завдання: розробити сцену для спортивних змагань. І ми з головою поринули в цю роботу. Здається, усе, що ми хотіли сказати логотипом, помітно в атрибутиці, сцені, навігації і загалом у всьому бренд-контенті змагань.

Фото із спортивних змагань, на якому було вперше представлено новий логотип та айдентику Львівської обласної федерації черлідингу3012