Брендування із сенсом: ЖК Sense City

Ринок нерухомості в Україні дуже насичений. Є багато схожих пропозицій, загальнозрозумілі асоціації вже використані. Знайти тематику, що допоможе відмежуватись від конкурентів — це справжній виклик.

У 2021 році ми у Brand Loft Agency реалізували комплексний брендинг із неймінгом для 5 житлових комплексів. Для кожного з них ми розробили оригінальні назви, комунікаційні платформи та візуальний стиль.

Одним із наших проєктів був новий ЖК класу комфорт плюс у Софіївській Борщагівці. Житло там й технологічне, й сучасне, й розташоване впритул до природних об’єктів. Це концепт міста у місті, де є все необхідне для яскравого життя: велика паркова зона, зона для відпочинку, дитячі майданчики, паркування.

Назва з’явилась з аналізу запитів цільової аудиторії. Потенційні клієнти прагнули:

  • знаходити баланс між життям та роботою,
  • більше часу проводити на свіжому повітрі,
  • відчувати менше стресу великого міста,
  • покращити екологічні умови,
  • жити біля однодумців.

Кожен прагне знайти свій сенс. Люди вже не хочуть витрачати своє життя тільки на роботу та рухатись за течією. Тому наша команда представила рішення Sense City — житловий комплекс для людей, які мислять масштабно.

Наш концепт транслює, що в цьому житловому комплексі осмислена кожна деталь, кожен момент. Це місце для людей, які організовують життя, споглядають і перебувають у гармонії зі своїми цілями, бажаннями та навколишнім простором.

Літера S у логотипі стала основним графічним елементом концепту. Крізь неї зображують переваги ЖК, вона слугує маркером бренду. На фотографіях, які використовують для зовнішньої та внутрішньої комунікації, окрім щасливих людей, зображені позитивно гармонійні образи природи.

Комунікаційною платформою стало гасло «Живи з сенсом», що тиражується. Його незмінна частина насичує комунікацію емоціями та розповідає про важливі переваги.

Такий простір надихатиме підкорювати нові вершини, будувати міцну сім’ю, проявляти свій потенціал та реалізовуватись. Це житло для людей, які шукають себе, своє щастя та сенси. 1287