Case Study: EdCamp - Бренд Айдентика та UI/UX Редизайн

Edcamp Ukraine – громадська організація, що вивчає системи освіти багатьох країн, впроваджує зміни до освітнього законодавства, застосовує найкращий досвід та ефективні методи, програми та підходи. Аби якнайкраще показати це – наша команда зробила цікавий та зручний вебсайт.

EdCamp – це інструмент впливу на освітню політику, упровадження найкращого зі світової освіти та підвищення кваліфікації освітян. Нашою ціллю було зробити новий цікавий дизайн сайту за новою яскравою айдентикою та структурувати великий обсяг інформації.

Дизайн процес

Маючи виразну та яскраву айдентику від bulanov.buro, за основу було вирішено взяти графічні елементи, які тепер є на кожній сторінці сайту. Важливо було показати простоту та прозорість   – як гарант комфортного сприйняття інформації.

The connection between a bright identity and clear simplicity

Одним із головних викликів був обсяг роботи над проєктом. Ми хотіли зробити кожну сторінку унікальною та цікавою, але при цьому зберегти стиль та простоту. Звісно, це зайняло багато часу, але клієнт і наша команда задоволені результатом.

Челендж редизайну

Основною UX задачею було упорядковувати структурну частину. По-перше, ми подбали про те, аби користувачеві було зручно на сторінках, користувач не загубився, а інформація сприймалася легко. Тому була проведена робота зі структурування текстів та інформації на сайті.

Before/After

Удосконалення стилю

Одним із наших завдань було зробити сайт не нудним. Він мав виглядати яскраво і захоплююче, але водночас стримано – саме це ми намагалися  втілити в дизайні. Різнобарвна айдентика від bulanov.buro була в цьому помічником. А щодо типографіки та кольорів  –  ми спробували урізноманітнити велику кількість інформації за допомогою простих, але грайливих шрифтів та чистих, але захопливих комбінацій кольорів.

Typography & Colors
 Scroll of some blocks

Улюблені деталі

Незалежно від того, чи є проєкт великим корпоративним сайтом чи невеликою цільовою сторінкою,  нашою ціллю було додати якомога більше цікавих анімацій та акцентних елементів. Ми вирішили пограти з барвистими ілюстраціями та формами й зробити все це трохи більш чарівним. Ось деякі з фаворитів нашої команди!

Нагороди

Проєкт EdCamp отримав справжнє визнання дизайн-спільноти!

Результати

Проєкт EdCamp, безумовно, був викликом  – потрібно було привнести простоту та зрозумілість, структурувати інформацію та не дати користувачеві занудьгувати! Завдяки чудовій команді розробників і дизайнерів ми досягли прекрасних результатів  – платформа тепер виглядає помітною, яскравою та зрозумілою. Трішки статистики: за весь час сайт відвідало аж _ користувачів! Загальна робота над сайтом зайняла _ годин, а вся команда складала аж _ людей.

За кожною сторінкою стоїть величезний процес роботи, і ми впевнені, що цей сайт наразі привносить користь усім вчителям і причетним до системи освіти в Україні.

Незабаром з’являться нові приклади дизайну від нашої команди. Слідкуйте за оновленнями!

https://www.edcamp.ua/ 


3251