Cпонсорство формату win-win: як «Сніданок з 1+1» дав Фокстрот охоплення 3,6 млн. телеглядачів

Український бренд з продажу побутової та електронної техніки розповів, як використання product-placement у комплексній медіа кампанії допомогло достукатися до цільової аудиторії та перевиконати заплановані показники в кілька разів.

Провідним спонсорським телепроєктом мережі Фокстрот спільно з медіа партнером Carat і The Story Lab Ukraine стала програма «Сніданок з 1+1». Основним інструментом задіяно брендинг – його доля протягом минулого року (з січня по грудень 2020 р.) склала 76%. 

Втім, «родзинкою» спонсорської інтеграції стала спеціальна рубрика «Сніданок. Побут», повернення якої на всі екрани країни з нетерпінням чекали як телеглядачі, так і сама команда ранкового шоу.

«Вона розпитає та перевірить, а він – витримає все», – саме так у червні 2020 року каналом анонсувався старт нового сезону проєкту за участю вже відомої  технопарочки «Сніданку». 

Йдеться про допитливу Ірину Гулей (журналістку каналу) та стриманого Богдана Печончика (звичайного продавця-консультанта магазину Фокстрот) як головних героїв телепрограми.

Щоранку п'ятниці у форматі іронічних і ненав'язлих діалогів, а почасти й імпровізації, ведучі рубрики вивчали асортимент, тестували й купували техніку для дому, електронні гаджети, девайси для кухні, краси і здоров'я, аксесуари для відпочинку і розваг тощо, даючи глядачам актуальні поради. 


Зазначимо, що вперше цей спецпроєкт у партнерстві з мережею електроніки вийшов у «Сніданку з 1+1» у серпні 2019 року.

Це чудовий медійний кейс та синергія бренду з контентом. Нам вдалось поєднати задачі клієнта та програми в унікальний, цікавий та корисний продукт для аудиторії. Ми дякуємо команді Фокстрот за довіру і пишаємось результатами.

Ілля Ржондковський, Managing Director The Story Lab Ukraine

Отже, у тоталі в рубриці ранкового шоу «Сніданок. Побут»*:

  • вийшло 30 оригінальних сюжетів;
  • спонсорство охопило 3,6 млн унікальних глядачів;
  • потрапляння в ЦА бренду перевиконано на 20%;
  • результати TRP – на 240% від прогнозованих;
  • перевиконання по GRP – на 163%.


Використувуючи product-placement, Фокстрот вкотре виступив досвідченим порадником для багатомільйонної аудиторії всеукраїнського телеканалу. А ведучі рубрики стали народними улюбленцями, оскільки показували не надумані історії, а відтворювали реальні ситуації, з якими кожен стикається при купівлі техніки й гаджетів.
Разом з тим, ми досягли і навіть перевершили поставлені маркетингові цілі. Це свідчить про ефективність обраної стратегії, відзнятого контенту та каналів комунікації.

Наталія Ставраті, маркетинг директор Фокстрот

Додамо, що середня річна частка телеперегляду «Сніданку з 1+1» за досліджуваний період склала 14,3%.

 Для команди ранкового шоу «Сніданок з 1+1» реалізація спонсорських кампаній – улюблений творчий виклик. Співпраця із Фокстрот сподобалася тим, що партнер довірився нашій теле експертизі і пристав на досить неочікуваний формат рубрики. Пригоди журналістки «Сніданку» і консультанта Фокстрот, серіальність проєкту викликали емоцію глядача, увагу до контенту. Останнє підтверджують і показники телеперегляду. Такі ситуації і є win-win. Дякуємо за співпрацю та співтворчість!.

 Юлія Жмакіна, директор Департаменту ранкового мовлення телеканалу 1+1

*Джерело: Nielsen Ukraine, 2020 року, ЦА – All 20-55 AB; ТВ-спонсорство «Сніданок з 1+1», Фокстрот

3311