Просування продукції та підвищення репутації бренду за допомогою гри.

Наша задача

Спільно з клієнтом було розроблено концепцію додатку, яка буде не просто грою для дитини, а й навчанням елементарної гігієни.

З нашою розробкою маленькі діти від 3 до 8 років зможуть навчитися доглядати справжнього віртуального друга. Для цього важливо періодично заходити у додаток та проводити час зі своїм вихованцем. Гравець може нагодувати його, погладити, поспілкуватися та просто пограти.

А клієнт отримав унікальний додаток для залучення нових покупців. Гра не просто дозволяє просувати бренд клієнта, а й робить важливу справу – навчання молодшого покоління елементарним правилам гігієни.

Головний екран

У грі немає багато кімнат і метушні. Все зроблено у стриманому стилі, щоб було максимально просто та швидко розібратися з інтерфейсом. Основний персонаж розміщено на головному екрані. Гравець може персоналізувати свого котика, одягаючи його в одяг, розставляючи різні меблі та навіть декорації. У грі передбачено магазин з різними доповненнями: кодами та балансом самого гравця.

Магазин

Інтерфейс магазину зроблено максимально просто. Передбачено безліч розділів у магазині, серед них декорації для кімнати (різні меблі), картини, одяг та аксесуари для котика. Меблі та аксесуари можна придбати за ігрову валюту.

Відразу постає питання, а як отримати ці віртуальні монети? Для цього досить періодично заходити в гру та доглядати за вихованцем. Наприклад, вам дадуть монети, якщо ви нагодуєте свого котика смаколиками.

До речі, кожен отриманий або куплений за монети предмет можна відразу використати. Всі доповнення автоматично з'являються в інтер'єрі чи персонажі.

Ігрова механіка

Ігровим екраном передбачено 4 іконки, що відображають конкретні дії. Котика можна погодувати, пограти з ним, зводити до туалету або укласти спати. Коли іконка конкретної дії заповнена більш ніж на 25%, ви можете активувати анімацію. Так гравець зможе спостерігати за тим, як кіт їсть або виконує будь-яку іншу дію.

Над зображеннями дій можуть з'являтися знаки оклику. Вони сигналізують, що котик має потребу у вашій допомозі. При цьому наповнення дій проходить з різною швидкістю. До речі, після виконання завдань з'являється можливість із додатковими діями.

На цьому етапі гравці обирають, що котику варто зробити далі. Наприклад, після туалету потрібно помити руки та витерти їх. Також гравець може вибрати "Піти". До кожної анімації передбачено свої відповіді. Чим правильнішу відповідь вибере гравець, тим більше буде отримано монет як нагороду.

Що вийшло?

В результаті у нас вийшла унікальна і яскрава гра на движку Unity. Зроблено велику роботу і в результаті додаток оснащений якісною анімацією. Діти заходитимуть у гру щодня, щоб доглядати своїх віртуальних вихованців. Так дитина зможе засвоїти важливу тему – гігієна.

Соціальний посил та мотивація до купівлі продукції бренду – це ключові переваги гри. Заохочення після покупки у вигляді кодів та додаткових подарунків у грі стало чудовим рішенням для просування продукції.

58