Дієве діджитал-комбо для національної кампанії Bonduelle

З овочами Bonduelle все надзвичайно легко: смачно харчуватися, отримувати користь, привчати близьких до здорової їжі, мати здорове та різноманітне життя. Проте як це донести до українців, що звикли до традиційної кухні з безліччю м’ясних страв та недостатньою кількістю овочів у раціоні? Ми вирішили залучити інфлюенсерів та проводити цікаві й водночас пізнавальні активації з цінними призами.

Завдання

Вже понад два роки ми допомагаємо французькому бренду Bonduelle нести свою місію у соцмережах, надихаючи українців їсти більше овочів. В кожній рекламній кампанії показуємо мільйонам споживачів, що з одним продуктом Bonduelle можна приготувати десятки корисних страв, а з усім асортиментом – тисячі! Адже кожного року бренд поповнюється новими продуктами.

Напередодні Нового 2022 року у центрі уваги національної рекламної кампанії «Смачні овочі - це легко!» опинилися:

  • Кукурудза солодка Gold без додавання цукру – чудова основа для смачного салату до новорічного столу.
  • Заморожена овочева суміш «Мексиканська» на парі Vapeur, що може стати самостійним гарніром або використовуватися як інгредієнт для приготування супів, гарячих страв та випічки.
  • Овочеві суміші для салатів «Італія мікс», «Мексика мікс», «Чилі мікс», які допомагають урізноманітнити щоденне меню та надати нові смакові нотки улюбленим салатам.
  • А ще заморожена овочева суміш «Імператорська» на парі Vapeur, горошок зелений консервований, червона квасоля консервована, а також усі види замороженої стручкової квасолі.

Нашим основним завданням було розповісти про ці чудові продукти українцям, залучити до спільнот нових підписників.

Ідея та рішення

Ми вирішили зробити дієве комбо, поєднавши в одній акції одразу два ефективних SMM-інструменти: інфлюенсерів та конкурсні механіки.

Протягом 7 акційних тижнів ми надихали українців брати участь у конкурсах, готуючи овочеві страви з продуктом тижня від Bonduelle та вигравати цінні подарунки.

А «розкачати» проєкт запросили лідерів думок, які пропонували аудиторії свій варіант страви з продуктом тижня та заохочували всіх бажаючих приєднатися до активації.

Інфлюенсери

Відомі фудблогери із задоволенням підтримали проєкт.

Так, відома кулінарка, суддя «Мастер Шеф» Ліза Глінська напередодні Нового року поділилася рецептом поживного салату, в якому використала зелений горошок Bonduelle. Вийшло ситно і смачно – те що треба для святкового столу.

Солодка кукурудза Gold стала смаковим акцентом у легкому овочевому салаті інфлюенсерки Ілони Савчук.

А овочева суміш «Італія мікс» від Bonduelle була зіркою у салаті на швидку руку інфлюенсерки Вікторії Вячеславівни.

Дует жовтої і зеленої квасолі став основою для теплого салату блогерки Маріши.

Одеський фудблогер Валерій Паномарь поділився з фоловерами рецептом швидкої смачної та корисної страви – куркою з кунжутом та овочевою сумішшю «Мексиканська» на парі Vapeur.

Лідери думок із завданням впоралися на відмінно. Українці із задоволенням долучалися до проєкту, ділилися своїми не менш оригінальними рецептами та брали участь у розіграші цінних призів.

Конкурсна механіка

За правилами активацій учасники конкурсу мали ознайомитися з конкурсними постами на сторінках Bonduelle у соцмережах, купити продукт Bonduelle, що зазначений в ньому, приготувати страву з конкурсним продуктом, сфотографувати і викласти пост в сторіс або на своїй сторінці в зазначений термін з відміткою сторінки @Bonduelle.ua

Щотижня серед учасників акції ми розігрували по 10 подарунків на кожній зі сторінок Bonduelle у соцмережах Facebook та Instagram! Серед них 8 наборів продукції Bonduelle в брендованих еко-сумках, сертифікати Ikea на 5 000 грн та на кулінарний онлайн-курс Smart Home Culinary від Cookery school, що навчає готувати страви ресторанного рівня вдома.

Механіка активацій була доволі складна, тому вирішили дати більше інформації щодо активації на українському сайті Bonduelle: розробили яскравий банер та опублікували статтю, в якій детально прописали умови конкурсних тижнів.

Результат

За листопад-грудень ми перевиконали план KPI щодо охоплення на +36%, за діями – на +368%, за трафіком – на 39% і показами – на 4%.

У рамках проєкту з інфлюенсерами ми охопили понад 934 тисячі українців й залучили близько 73 тисячі користувачів Instagram.

За 7 тижнів рекламної кампанії у Facebook в активаціях взяли участь 1108 українців, а в Instagram – 1056.

Ми також отримали багато схвальних відгуків від учасників активацій, які згодом стали новими підписниками спільнот Bonduelle в соцмережах. 

5497