Doris Adertising cтворили новий бренд авторських цукерок

Ця історія почалася з ягідної плантації в 3,5 га. Із часом врожай ставав щедрішим… Хтось почав би закривати варення, чавити сік, а наша клієнтка зробила унікальну пастилу. А потім, загортаючи в неї хрумкі горішки й бельгійський шоколад, почала створювати унікальні цукерки. Так з’явилися авторські солодощі SweetLana зі сторінками в соцмережах і бедриком у логотипі.

Завдання

Коли ми зустрілися з нашою майбутньою клієнткою Світланою і спробували її творіння, були вражені, наскільки це смачно.

Олдскульна назва і божа корівка аж ніяк не пасували цим надзвичайним авторським цукеркам із пастили!

Ми взялися створити з них відомий бренд шляхом повного апгрейду.


Рішення і реалізація

Вербальна айдентика

До того, як відправити «корабель» у плавання, нам потрібно було дати йому свіжу сучасну назву.

Ми подумали, чому цукерки з пастили такі особливі? Очевидно ж: бо вони із пастили! Причому не традиційно з яблучного пюре, а із фрешу ягід і фруктів.

У цьому і знайшовся ключ для нового імені. Ми взяли слово «pastila» за основу й поєднали його з фонетично близьким «festival».

Pastivalle (читається як «пастіва́ль») — це про вибух вражень і справжнє свято смаку від однієї маленької цукерки з пастили.

А ще — відсилка до сатурналій як прообразу сучасних фестивалів і свята на честь щедрого врожаю. Бо ж саме з дарів природи колись почалася і починається щоразу історія цих автентичних солодощів.

Комунікаційна платформа

Концепція бренду виросла з простого, але глибокозначного меседжу: Pastivalle — це насолода від природи.

По-перше, це про задоволення від солодощів із натуральних інгредієнтів. Тобто про таку насолоду, якою вона має бути і яку може подарувати тільки природа.

А по-друге, про насолоду як природний стан людини, який варто, а з Pastivalle — навіть корисно, собі дозволяти. Адже часом тільки цукерка й потрібна, щоб знову відчути життя на повну.

Візуальна айдентика

Ідею природності, закладену в назву й концепцію бренду, ми продовжили розвивати в логотипі.

Ми розробили унікальну шрифтову композицію, яку помістили на фрейм, прикрашений розвиненою лозою і листям. Форми останніх утворюють також внутрішні просвіти окремих літер. У сукупності ці елементи згладили масивність і стійкість летерингу.

Насиченими кольорами й плавними лініями ми апелювали до графіки в стилі артдеко XX ст. — часу мануфактурного виробництва солодощів. Лігатура «LL» — також популярний тоді прийом. Знову ж таки акцентуючи на «природності», у такий спосіб ми підкреслили, що цукерки створюють вручну.

Упаковка

Для цукерок Pastivalle ми розробили лаконічне й водночас емоційне паковання. За основу взяли «соковиті» комбінації чистих кольорів, які ніби за кожну колекцію промовляють: всередині — море яскравих поєднань і насичених смаків.

Аби ще раз натякнути на «природність» бренду й додати йому преміальності, ми відмовилися від зайвої графіки, уніфікували форми упаковок і розташування елементів.

Залежно від основних інгредієнтів, які входять у ту чи іншу колекцію цукерок, логотип і упаковка адаптуються під різні кольорові комбінації.

Сайт

Маленькому бізнесу достатньо соцмереж — бренду ж потрібен сайт. Тож наступним нашим кроком стало створення ресурсу із модулем інтернет-магазину.

Відчуваючи всю любов авторки до свого бізнесу, ми з теплотою розповіли тут про історію народження бренду Pastivalle, його філософію, унікальні переваги й особливості створення солодощів із пастили.

На сайті вбудовано фільтр для зручного пошуку продукції за категоріями, а також передбачена сторінка для взаємодії з корпоративними клієнтами.

SMM-стратегія

Щоб підвищити впізнаваність продукту, лояльність аудиторії і розширити пул прихильників, у рамках комплексного перезапуску ми також розробили для Pastivalle стратегію позиціювання і просування в соцмедіа.

Проаналізувавши конкурентів й окресливши портрет цільової аудиторії, ми визначили місце бренду в соціальних мережах, пропрацювали tone of voice, розробили чіткий контент-план із рубрикатором та прикладами публікацій. І бонусом — сформували рекомендації щодо запуску таргетованої реклами.

Результати

Від, так би мовити, «інстаграмівського» бізнесу унікальні солодощі з пастили пройшли шлях до яскравого цілісного бренду, що був успішно презентований на багатьох фестивалях, ярмарках і мультибрендовому маркеті «Всі. Свої»

2862
·
1
·
1