Сapsula Branding Agency зробили ребрендинг для дитячого табору Fayno Camp! Kids just wanna have fun!

Клієнт:

Fayno Camp - це табір для дітей та підлітків Україною та Європою. Місце, де можна навчатись, подорожувати, відкривати для себе нові місця та знаходити нових друзів! Це спогади про найкращі канікули про які мріють усі діти! 

Челендж:

Нашим завданням було розробити новий адаптивний дизайн, який легко можна було б змінювати під різні локації та тематики таборів та основне! залишати впізнаваним. Ми зробили ребрендинг забравши незрозумілого пакмена, та додали простий зрозумілий та яскравий символ. У основі лого знак кульки (чекпоінта/геолокації/капельки/чатбокса) Що ми з нього тільки не робили, навіть привида! Дивіться далі)

Результат:

Для кожної локації табору ми розробили різний дизайн притримуючись загальної стилістики. У кульку ми вписували характерні асоцітивні прості форми та розілили все по кольорах щоб складалось як і цілісне враження так і усі напрямки табору відрізнялись) Так у нас вийшов Краків, Закопане, Хорватія, Італія, Яремче та Відень і ще безліч нових напрямків попереду


Що вийшло:

- Повний ребрендинг із новим лого та стилістикою

- Слоган, що трансформується під будь якому подію чи привід:

Kids just wanna … fun/pizza/swim/drink/go skiing і що ще завгодно

- Фірмові елементи бренду та мерч для дітей у табір а саме: футболку, пляшку, бейдж, браслет, чашку кемпера, банери, прапори, мотиваційні постери та плакати

- Фото та відео матеріали для сайту/соц мереж/промо

- Серію брошур із інформацією про кожен табір

- Промо ролик загальний для усііх напрямків табору

Табір пропрацював із цим брендингом вже більше року та їх фірмовий мерч став таким популярним серед дітей, що цього року планується запуск faynoshop! - фірмового сувенірного магазину! Чекаємо!


Team:

Concept: Capsula Branding Agency

Project Manager: Olya Khmarenko

Graphic Designers: Julia Antoniuk / Valeria Dubych

Photo Editor: Marti Petrusyak

Client: FaynoCamp Ukraine

https://www.behance.net/gallery/95353291/Fayno-Camp-Branding