Про пекельну кампанію від COSMOLOT розповідає Art Director компанії Юрій Горбачевський.

З чого складається нова кампанія “Гартуймо Перемогу”: скільки серій, про що в них йдеться?

Усього в новому сезоні пекельних історій від Cosmolot аж 8 нових серій. Протягом двох літніх місяців деякі з них з'являлися на екранах телевізорів, а інші — в інтернет-медіапросторі.

Відкриває літній сезон ролик про розширення пекла. Темп потрапляння адептів рашистського світу до нього настільки інтенсивний (понад 250 тисяч псинопоросячих душ), що це пробиває навіть пекельне дно. Воно й стає фундаментом нових тортур для рашистів, тендер на які, у нашій креативній уяві, прозоро перемогла девелоперська компанія Пеклобуд :)

У ролику з пекельною вчителькою ми закликаємо українців переходити на українську мову. Надаємо кілька порад, як правильно вживати деякі українські слова. Ну а на домашнє завданням за сюжетом просимо повторити слово “полуниця”.

Уже вкотре ми пророкуємо у своїх історіях майбутні події — “Політ мухи Валькірії” з попередньої кампанії — точнісінько передбачив долю вагнерівців. У цьому ж сезоні ми воліли, аби навіть рашистський міст, який ті спорудили в українському Криму, потрапив до самісінького пекла. І завдяки доблесному СБУ частинка його уже у пункті призначення. З нетерпінням очікуємо, коли цей міст весь провалиться туди.

Варто згадати, як в один із днів знімань цієї кампанії усі ми спостерігали за недопутчем вагнерівців. В очікуванні розв’язки, прямо на знімальному майданчику вигадали сюжет “Лебедине озеро” й відзняли його того ж вечора. Вже наступного дня він був запущений в СММ та ефір інтернет-медіаканалів.

Натхненні власними успіхами, у пророкуванні майбутнього створили сюжет із приготуванням “пюрера”. Йому теж гарантовано особливе призначення на кухні пекла. Що ж, з нетерпінням чекаємо, коли здійсниться ще й це пророцтво.

Щоразу в наших кампаніях ми іронізуємо самі над собою. Адже прекрасно знаємо, що наш легальний бізнес, який за перший квартал цього року уже приніс до бюджету України понад один мільярд гривень сплачених податків, не до вподоби не тільки конкурентам, а й багатьом іншим. Та насправді більшими грішниками за нас є той бізнес, який працює нелегально або ж продовжує вести справи на території країни-агресора. Грішніший і той бізнес, що не донатить на потреби ЗСУ. Про це розповіли в нашому сюжеті під акомпанемент мелодійного джазу.

На завершення літньої кампанії наші чорти розповіли, що варто залишатися людьми у ставленні одне до одного. Бо:

Ненавидіти ворога — це нормально;

Бажати ворогу смерті — це нормально;

Проклинати ворожу спільноту — це нормально;

Зневажати тих, хто до повномасштабного вторгнення працював на ворога, — це теж нормально!

Отже, будьмо нормальними людьми!

Який настрій передає кампанія “Гартуймо Перемогу”?

Вже за традицією наші сюжети наповнені ненавистю до рашистів, любов’ю до всього українського та закликами допомагати воїнам ЗСУ.

Яку основну думку доносить до глядачів кампанія?

Українці довго, але вперто готувалися до контрнаступу на фронті. І от коли це почалося, важливо не припиняти підтримувати одне одного, українське військо та все українське загалом. Попри те, що часи надзвичайно складні, важливо крокувати вперед. Усі складнощі, якими б вони не були, гартують нашу перемогу.

Про це влучно сказав мій колега:

“Перемога над ворогом — це тяжка й виснажлива праця, вона потребує завзяття й невтомних потуг. Перемога створюється по крихті, сантиметр за сантиметром. У вогні й іскрах, у пекельному полум’ї. Кажуть, людина — коваль власного щастя. У нас, в українців, є лише одне спільне щастя. Це наша перемога.” (С) Kuskus, креативний директор кампанії.

Як надихнулись на нову кампанію? Звідки приходили ідеї сюжетів, до яких референсів звертались?

Кожен прожитий день під час масштабного вторгнення росії в Україну надихає трансформовувати люту ненависть до ворога на відповідні дії. Кожен звук вибуху у небі запускає в мозку процеси креативної помсти. Інформаційний простір наповнений підказками для нових ідей сюжетів нашої комунікації. Тому вона настільки близька для сприйняття нашою аудиторією і є невід'ємною частиною цінностей COSMOLOT.

Щодо референсів, то в цьому нам уже давно допомагає штучний інтелект. За допомогою нейромережі ми підготовлюємо референси зовнішності майбутніх персонажів та середовища, в якому вони перебуватимуть.

Скільки часу зайняло виробництво від ідеї до релізу?

Три місяці — від брифування наприкінці травня до здавання в ефір останнього ролика напередодні Дня Незалежності.

З якими труднощами зіткнулись при створенні кампанії?

Цього разу обійшлося без труднощів. За тривалий період знімань чи не щомісяця ми навчилися співпрацювати командою однодумців максимально злагоджено та ефективно. Тому труднощі, якщо й були, то ми про них уже й забули.

Як відбувається бриф знімальної команди та акторів?

Брифуванням знімальної команди та акторів займається режисер. І, як ви бачите з екранів, він геніально справляється з цим завданням.

Чи чекати глядачам на продовження пригод чортів у наступних сезонах?

За обставин навколо важко планувати майбутнє. Та до кінця цього року ми ще зустрінемося з героями пекла, а також почнемо відкривати нові світи.