Поки на ринку нерухомості затишшя… Ні, не так...

Поки на ринку нерухомості голяк, та такий голяк, що аж від слова #взагалі_нічого_не_продається, агенція Brain Tank, по завданню одного величезного девелопера, який побажав залишитися невідомим, створила private label для ринку брокериджа — бренд маркетплейсу житлової нерухомості столиці GoodNew.House.

Саме в той момент, коли перегрітий ринок нерухомості взяв паузу, проектна команда провела ревізію даних, що були накопичені за декілька останніх років та склала мапу проблемних точок, з якими потенційний покупець стикався найчастіше.

Подорож клієнта продемонструвала чітку архітектуру нового продукту.

Це не класіфайд, не рекламний ресурс, де забудовники платять за місце під сонцем розміщення свого об’єкту вище списком, ніж конкуренти.

GoodNew.House — це DTC-продукт (direct to consumer), який збирає та порівнює за багатьма параметрами всі київські новобудови з можливістю здійснення покупки за актуальними умовами.

— У чому фишка?

За 15 років роботи із сегментом нерухомості Brain Tank створив понад півсотні об’єктів, тому знається на тому, що потрібно покупцеві, щоб той був максимально задоволений.

Спершу була розроблена модель продукту як такого, який має задовольняти потреби споживача. Потім, за цією моделлю був розроблений бренд з атрибутами, що узгоджені з усіма точками контактів із клієнтом (touch points). Та на завершення, продукт отримав візуальну мову, UX та UI диджитал та офлайн проявів.

Саме тому ми кажемо, що GoodNew.House є брендом нової моделі бізнесу, де маркетплейс є “лише” інтелектуальним помічником покупця, який ще й оптимізує часові та матеріальні витрати.

Та поки на ринку затишшя, трафік на GoodNew.House стабільно високий.