Harbour — Айдентика для британського необанку
Тип дизайну: Бренд айдентика
Специфіка та сфера бізнесу: Фінансові послуги, криптовалюта
Про проект
Harbour — це міст між світом криптовалюти та традиційних фінансів. Це необанк, який створює безперешкодний досвід для користувачів, які прагнуть інтегрувати обидва світи у своєму фінансовому портфоліо. Від інноваційного підходу до користувацького досвіду, Harbour втілює ясність, простоту та футуризм.
Транспортні вузли роблять світ більш доступним, а Harbour робить те ж саме, але з криптовалютою. Різні види транспорту можуть рухатися паралельно, що запобігає виникненню зайвого трансферу та допомагає зекономити гроші та час, так і Harbour прискорює впровадження нових можливостей між крипто та банківським простором.
Цілі дизайну
Задача полягала в створенні айдентики, яка підкреслюватиме унікальність Harbour та його прагнення створити найпрозоріший банківський досвід у світі. Передати простоту продукту, при цьому не втративши відчуття інноваційності.
Концепція
Основна ідея базується на 3D-графіці, яка візуалізує принцип об'єднання транспортного вузла. Так само як у транспортному хабі зустрічаються різні види транспорту, наш додаток стає місцем зустрічі криптовалюти та класичних фінансів.
За допомогою детально пророблених 3D-віжуалів, ми не лише декоруємо, а й детально пояснюємо процеси та функції нашого продукту. Використовуючи інтуїтивно зрозумілі та спрощені елементи інтерфейсу, схожі на ті, що використовуються у смартфонах, ми забезпечуємо зручність та доступність діджитал сервісу. Матеріал скла не лише додає естетичної привабливості, але й символізує прозорість та технологічність, що є ключовими принципами транспортних хабів.
Це як путівник, який надає вам свободу переміщення між світами криптовалюти та традиційних фінансів. Як нова гавань з новим способом переміщення. Новий світ, до якого один крок.
Логотип
Логотип Harbour відображає синтез криптовалюти та традиційних фінансів. Його форма та структура символізують єдність, стабільність та інноваційність. Він передає технологію, що спрямована в майбутнє, поєднуючи округлі та гострі форми, широкі та стійкі літери.
Типографіка
Шрифт Space Grotesk покликаний бути водночас функціональним і привносити в айдентику технологічний настрій. Для об’ємних текстів — шрифт Albert sans, який робить текст читабельним та гарно поєднується з Space Grotesk. Розкриваючи ідею транзакцій, ми робимо великий відступ у типографіці для заголовків або основного тексту.
Палітра кольорів
За допомогою кольорів ми показуємо майбутнє через металеві та скляні відблиски транспортних вузлів. Таким чином, основним підходом є градієнти, які ми застосовуємо до тла та графіки. Основна тема айдентики — темна, з основним синім градієнтом. Іноді ми використовуємо білу тему і менше середнього (синього) кольору.
Градієнти складаються з двох різних, але близьких кольорів, щоб передати багатогранність відображення. Вони є напівпрозорими та досить легкими, подібно до того, як блищить скло. Незважаючи на яскравість кольорів, ми робимо їх нюансними за допомогою прозорості.
Декорації
Подібно до навігації в транспортних вузлах, ми використовуємо стрілку, щоб спрямувати користувачів у майбутнє. Та лінію поєднуючи зі стрілкою, допомагаючи розібратися з контентом і бути впевненими, куди рухатися далі.
Команда проекту:
Дизайнер Директор: Михайло Самоваров
Тім-лід: Олександр Гусаков
Графічний дизайнер: Саша Гевко
Проектний менеджер: Марина Близнюк
Моушен та 3d дизайнери: Вадим Ревін, Діма Хрунов
Маркетинг дизайн: Анна Федорович, Антон Букорос, Аліна Коваленко, Діма Каліберда