Щороку Сільпо вітає українців твариною, яка символізує Новий рік. Але це приємно лише для 1/12 людей. Решта 11/12 змушені чекати на Свого року.

Сільпо - це бренд який дарує емоції, завдяки тому, що прекрасно розуміє своїх клієнтів. Тому через новорічне привітання в Michurin хотіли проявити цю якість. Буквально продемонструвати, як Сільпо здатне розуміти свого споживача і вирішувати їх проблеми.

Чого хотів клієнт?

Була задача розробити іміджеву кампанію до новорічних свят! До того ж, привітання мало вирішити ще й категорійну проблему. Клієнт хотів, щоб привітання використовувало тваринку з китайського гороскопу, але щур - найстрашніший звір, якщо мова йде про продуктовий ритейл. Необхідно було нівелювати це негативне сприйняття. 

Звідки ідея?

Була знайдена проблема: зазвичай більше вітань отримують ті люди, які народились в цей рік за китайським гороскопом. А це лише 1 з 12. Для решти – прийдешній рік не для них. Тому Michurin звернулись саме до цих людей. І зробили Новий рік радісним для всіх, а не для частини населення.

Які були складнощі?

Рік щура, який негативно сприймається людьми. Необхідно було зробити його комічним, приємним і незвичним. А маска і костюм (щура або миші), у цьому випадку, вирішив цю проблему.

Що у результаті вийшло?

Розуміючи месседж в Michurin вирішили привітати усіх, зіщуривши інших тварин Зодіаку.

Так з’явився слоган – Це ваш рік, ким би ви не були! А також борди з мишепівнем, мишепсом та мавпомишем.

Говорити про глобальні результати наразі зарано, оскільки рекламна кампанія розпочалася нещодавно.