66 маленьких історій для сторінки Mastercard в Instagram

Платіжна система, яка працює у 198 країнах 

Картками Mastercard активно користуються 24,1 млн українців. Це більше половини всіх держателів карток. Щоб спілкуватися з такою аудиторією, потрібні канали з високим охопленням. Mastercard обрав для себе соціальні мережі Facebook та «ВКонтакте». Там бренд розповідав про свої цінності, сервіси та продукти, програми лояльності і привілеї.

Компанія втратила один з каналів комунікації 

В 2017 році соціальна мережа «ВКонтакте» припинила роботу в Україні. В той же час охоплення Instagram на українському ринку збільшилося на 5,9% за рік. Туди перейшла і частина аудиторії Mastercard. Знайти цю аудиторію та знову зібрати її навколо бренду і було нашою задачею.

Instagram для незвичного продукту 

В Instagram свій підхід до контенту і нам потрібно було органічно вписати в нього продукт. Продукт, єдиний фізичний вияв якого — платіжна картка Mastercard. Ми мали знайти спосіб показати бренд, зробити сторінку впізнаваною, але при цьому залишитися цікавими для користувачів Instagram. Це і стало для нас викликом.

Радувати просто 

Вдале рішення знайшлося, коли ми зосередили увагу на основній ідеї бренду — ідеї безцінних моментів. І зрозуміли, що найважливіше приховується за щоденними дрібничками.

Яскраві добірки 

Кожне зображення — це добірка предметів, які на перший погляд здаються зовсім буденними: квитки у театр, шкарпетки, вівсянка. Доповнює добірку картка Mastercard, за допомогою якої здійснили покупку.

Маленькі історії

Розгадка прихована у підписі. З нього ми дізнаємося, що іноді за смугастими шкарпетками прихована турбота, за квитком в театр — мрія, а за вівсянкою — бажання здивувати кохану. Радувати просто!

Результати

35% користувачів ставили лайк публікаціям (середній показник на ринку — 6%).

8302 взаємодії зі сторінкою в середньому кожного місяця.

1008 разів користувачі зберігли наші публікації (в середньому 18 разів кожне фото).

Іноді, щоб подарувати безцінну мить, не потрібна навіть картка. Тисни лайк і ми будемо щасливі. Радувати просто!