"Charity Weekend. Здоровий день" — це наймасштабніший захід, присвячений здоровому розвитку жінки і сім'ї в серії благодійних подій проекту фонду "Твоя Опора" та Маші Єфросиніної. Київстар став учасником події в якості комунікаційного партнера спільно з проектом JuniorZ, мета якого зробити уроки фізкультури крутими і модними серед школярів.

Завдання Adsapience

Створити в рамках події інтерактивну зону Київстар спільно з проектом JuniorZ, де кожен з гостей різного віку зможе знайти для себе щось цікаве, а Київстар матиме можливість досягти свої комунікаційні цілі.

Перша з них — привернути цільову аудиторію до користування 4G від Київстар і додатком Star Guard Family для контролю за мобільними телефонами дітей. Окрім того, донести до дітей і батьків інформацію про кібербезпеку, розвіяти міф про шкоду базових мобільних станцій та донести інші наскрізні повідомлення бренда. 

Рішення та реалізація

Спортивні змагання “ZІРКІ СПОРТУ КИЇВСТАР"

2 всеукраїнських змагання JuniorZ за підтримки Київстар для учнів шкіл 5-11-го класу і студенти з усієї України. При чому інтеграція компанії була розроблена з урахуванням інтересів всіх груп відвідувачів: активних учасників, вболівальники і спостерігачів — батьків та вчитилів.

Концептуальний брендинг інтеграції Київстар в фестиваль Junior Z — це інтерпретація елементів і атрибутики нестандартних видів спорту, які просуває Junior Z адаптована в стилістиці Київстар. Брендована зона Київстар Junior Z містила: VR зону, зону квесту, фотозони, стенд з кібербезпеки та активацію з продуктом Star Guard Family.

Учасників квесту від JuniorZ зустрічали аніматори, пропонували переглянути відео про безпеку базових станцій. Після перегляду ролика учасники відповідали на питання та отримували подарункові набори з сувенірною продукцією.

Аніматори з планшетами інформували гостей заходу про послуги Star Guard Family від Київстар, доносили переваги і пропонували встановити пробну версію на пристрої ЦА.

Найбільшою популярністю користувалася фотозона CHEERLEADING ZІРКА. Діти і дорослі з радістю робили фотографії акробатичних трюків і стрибків чірлідінгових команд.

У GIF фотозоні ZІРКА СПОРТУ гості бренд-зони робили динамічні фото з ігровими аксесуарами на Gif-фото кільце і відчували себе справжніми зірками спорту! Утворені анімації гості могли завантажити або пошерити в соцмережі за допомогою landing page www.KyivstarJuniorZ.com.ua, брендовану в загальній стилістиці. Всі учасники та гості могли завантажувати або направляти собі на пошту відео із хештегом #KyivstarJuniorZ в режимі реального часу.

Під час активності для батьків "Ну запости заради мами!" Київстар мотивував батьків, вчителів та учасників змагань розміщувати свої фото з хештегом івенту і Київстар у соціальних мережах. Всі фотографії, які були опубліковані в Інстаграм з хештегом івенту, були роздруковані з логотипом компанії і елементами кі віжуала. Щасливі батьки, вчителі та учасники змагань забирали фото собі на пам’ять.

В інтерактивний стенд з кібербезпеки було інтегровано 50 повідомлень про те, як уникнути неприємних ситуацій в мережі і як боротися з труднощами, якщо вони вже виникли. Конструктив стенда дозволив в ігровій формі ознайомитися з основними правилами кібербезпеки як дітям, так і дорослим. Інформативна інсталяція привернула до себе багато уваги гостей.

VR зона працювала як активація уболівальників. Аніматори запрошували гостей і учасників заходу підзарядити свої девайси зарядом, а себе — незабутніми емоціями, занурившись у світ VR, за допомогою VR-масок.

Результати

  • Star Guard Family від Київстар: 315 інформативних контактів, 70 консультаційних контактів, 20 переглядів роботи програми.
  • Фотозона CHEERLEADING ZІРКА: 532 вивантажених фото на landing page.
  • Фотозона ZІРКА СПОРТУ: 84 вивантажених фото.
  • VR зона: проведено 125 ігор.