Інтерактивний молочний завод для дітей: кейс МК «Галичина» у парку професій Кідландія

Perfect PR agency розробила та втілила для МК «Галичина» концепцію ігрової станції молочного заводу в інтерактивному парку професій Кідландія у Leoland.

Про клієнта

МК «Галичина» – одне з найбільших українських молочних підприємств, розташоване на Львівщині. Лідер із виробництва кисломолочної продукції та один з найбільших виробників йогуртів в Україні.

Задача

Розробити прототип молочного заводу «Галичина» в інтерактивному парку професій Кідландія у Leoland, де діти у ролі молочних технологів можуть навчитись ключових етапів виготовлення флагманського продукту бренду – карпатського йогурту.

Кідландія – сучасний парк професій, у якому представлено близько 30 станцій, на яких діти можуть дізнатись про особливості роботи різних фахівців та спробувати себе у їх ролях. На ігрових стаціях різні бренди показують своє виробництво чи місце роботи, розповідають про свою галузь та відкривають нові професії для дітей.

Виклик

Насамперед важливо було зацікавити дітей у професії молочного технолога. Уточнимо, що мова про дітей, віком від 6 до 12 років, які є діджитал нейтівами, живуть у трендах щодня, яких у принципі мало чим можна здивувати, якщо це не нова відеогра. Будемо відвертими, молочний технолог – це далеко не перша професія, яка спадає на думку дітям, коли їх питають, ким вони хочуть стати у майбутньому. 

Ще один виклик полягав у тому, щоб створити справді імерсивний ефект для відвідувачів у невеликому приміщенні. Всі етапи та складові нашої локації мали виглядати по-справжньому, мати тактильні властивості та бути наповненими інтершумами, аби у дітей не складалось враження, що їм показують щось штучне. І все це важливо було продумати враховуючи також просвітницьку функцію.

Завданням бренду було також донести до своїх найменших майбутніх амбасадорів, що працювати у їх компанії – круто. На виробництві все роботизоване, залучені останні технології та інновації.

Проте ключовим викликом для нас, як піар-агенції, що займається репутацією та комунікаціями брендів, було втілити проєкт, що стосувався створення простору. Не лише напрацювання концепції та сценарію, а й співпраця із архітектором та інженерами-конструкторами для втілення нашого задуму.

Рішення та результат

Ми створили концепт ігрової станції, у якій діти можуть максимально взаємодіяти із простором від першого до останнього етапу.

Для того, щоб показати ключові етапи виробництва йогурту, на локації побудували напівобʼємні та обʼємні конструкції виробничого циклу карпатського йогурту. Кожен процес виробництва озвучувався додатковими інтершумами та візуально підкреслювався LED-освітленням.

Конструкції виготовила партнерська студія Relux, спеціалісти якої зізнались після втілення проєкту, що це той рідкісний випадок, коли кінцевий результат вийшов візуально кращим, аніж 3-D планування приміщення. 

3-D візуалізація приміщення

Оскільки ми працювали з достатньо малим простором, була потреба візуально його збільшити. Для цього Relux напрацювали рішення багатопланового проєкту та роботи зі світлом. Створили ще одну фонову стіну у зріст дорослої людини з відступом у півметра від основної стіни. Світла та насичена гама кольорів усіх елементів інсталяції створила відчуття стерильної чистоти, що важливо, коли мова йде про молочний завод та додала ілюзії простору. 

«У першу чергу під час реалізації проєкту ми думали про дітей. Аби їх перебування на локації було для них не лише емоційною пригодою, а й безпечною. Тому все до чого можливо доторкнутись було опрацьовано руками, – розповідає засновник студії Relux Остап Процишин. – Більшу частину конструкції виготовлено на автоматизованому обладнанні фрезерної, лазерної термічної і механічної порізки. Деякі елементи довелось виготовляти руками з ювелірною точністю. До прикладу, формування алюмінієвих півсфер та розпис величезної пляшки йогурту, за яким ми сховали колону у приміщенні, виконували вручну художники».

Для того, щоб показати дітям сучасне та роботизоване виробництво компанії ми вирішили залучити Робі – робота-помічника молочного технолога, який спілкується з дітьми та проводить їх по станції. Що приємно, це робот Made in Ukraine, його виробник – компанія SDrobo Lab з Запоріжжя, які продовжують працювати навіть сьогодні, попри постійні обстріли та складну ситуацію у місті. 

Після завершення етапу виробничого циклу на дітей чекає інтерактивна гра у фановому стилі на сенсорній дошці, що перевіряє наскільки вони запамʼятали терміни, які знають навіть не всі дорослі, на кшталт «пастеризація» чи Carpaticus (йогуртова закваска компанії). Спойлер, запамʼятовують!  

Відвідування станції МК «Галичина» для дітей – цікава пригода, під час якої вони ненавʼязливо дізнаються про нову для них професію. І є надія, що десь поряд з космонавтом чи айтівцем стає важлива та потрібна для суспільства – професія молочного технолога. 

2534