Івенти під час пандемії. Думаєш, що це неможливо? Що ж, готуйся поринути у нову івент реальність, адже такого ще не було..!

Невже ви думаєте, що неможливо організувати якісний івент у ці нелегкі «карантинні часи»? Команда Magic Factory довела, що справжні професіонали можуть все. Один із таких показових кейсів — організація церемонії нагородження переможців Рейтингу Юридичного ринку від ЛІГА ЗАКОН. Рейтинг проводиться щороку та є одним із найвідоміших та шанованих у цьому професійному середовищі.

Задача

Головною задачею було організувати церемонію, створити справжній «WOW-ефект» і продемонструвати колаборацію класичного та новітнього високотехнологічного шоу.

Концепція

Концепцією цього неймовірного заходу було обрано маскарад, адже, як відомо, декілька століть тому людство вже стикалося з пандемією, власне звідти і пішло усім нам добре відоме слово «карантин». У ті часи маски стали невід'ємною частиною життя населення Венеції. Пізніше з’явилися карнавали і їх вважали символом життя та перемоги над епідемією. Зараз ця тема стосується й нашого світу, тому  церемонія у такому форматі є актуальною, а застосування високих технологій демонструє ще й нові форми і можливості комунікації.

Процес і унікальність

У зв’язку із карантинними обмеженнями було прийнято рішення провести онлайн-церемонію. Наша команда хотіла здивувати українське суспільство та створити супертехнологічне шоу, яке дозволило б усім поринути у нову інноваційну реальність. 

Для створення такого концепту церемонії Magic Factory знадобилося більше місяця підготовки. Щоб загальна картинка вражала, було одночасно задіяно три сцени. 

Перша сцена вражала ефектом присутності ведучих, друга — digital номерами із застосуванням кінетичних лебідок та LED towers, які дивували своєю інноваційністю протягом усього заходу. На третій сцені  оркестр дарував глядачам мелодійні виступи. Талановита робота операторів, звукорежисерів та велика кількість знімальної техніки забезпечили безперервну професійну онлайн трансляцію та гарний зв’язок, що й доводить професійний підхід команди Magic Factory до улюбленої справи. Спеціально створені digital маски в соціальних мережах надали можливість кожному долучитись до цього неймовірного  маскараду.  

Результат

Яскраве та незвичне видовище у підсумку не залишило байдужим жодного глядача. Результат перевершив усі сподівання — онлайн премію нагородження подивилося близько 10 000 людей (для порівняння, церемонія 2019 року зібрала в залі близько 170 гостей).

Вся команда Magic Factory вдячна за такий неймовірний досвід і надалі буде дивувати та створювати все більшу кількість оn-line івентів різного калібру та напрямку.

Запрошуємо переглянути урочисту online церемонію нагородження переможців від 26 листопада! 


·
2356
·
super 2

Команда проєкту

Magic Factory

Клієнт

Головна