Український бренд натуральних соків прямого віджиму Galicia вперше за свою історію оновив дизайн упаковки Tetra Pak. Над редизайном працювала креативна агенція Havas Kyiv – французька багатонаціональна компанія з реклами та зв’язків з громадськістю, зі штаб-квартирою у Парижі. Є однією з найбільших світових груп реклами та комунікацій у світі.

Чому зробили редизайн?

Дослідивши аудиторію та ринок, дійшли до висновку, що бренду потрібно осучаснити дизайн добре знайомої флагманської лінійки соків в упаковці Tetra Pak.

Зробив її більш помітною на полиці та інформативною для споживачів. При цьому треба було зберегти і впізнаваність бренду та класичні елементи фірмового стилю. Це було важливим аспектом, адже для Galicia це був перший рестайлінг упаковки за свою десятирічну історію.

Основні задачі, що ставили перед собою Galicia та Havas

  • Зробити упаковку Galicia більш помітною на полиці магазинів. Вибудували візуальну архітектуру: забрали зайві елементи, розміщені біля логотипу, що полегшило сприйняття бренду.
  • Збільшити зображення фруктів, щоб кожен міг легко та швидко обрати потрібний смак.
  • Виділити ключові переваги продукту, важливі для кожного споживача - 100% натуральний сік, відсутність доданого цукру та барвників.
  • Графічно виділити які конкретно вітаміни та мінерали містяться у соці та які саме корисні речовини й мікроелементи отримає споживач, п'ючи Galicia.
  • Додати цікаві факти про фрукти, з яких виготовляється сік.
  • Акцентувати, що у літровій упаковці Galicia дійсно 1 літр соку, а не 950 мл, 900 мл чи 870 мл.

Що змінили:


Який результат:

Нові смаки

Окрім нового дизайну лінійка соків Galicia у пакетах поповнилась відразу 4 новими смаками: яблучно-малиновим, мультифруктовим, мандариново-яблучним та ягідним міксом.