Розповідаємо про те як створювали сайт для компанії «Лайтек».

Про клієнта

Лідер в індустрії шоу техніки в Україні. Продукція для театрів, нічних клубів, кіностудій і різне спеціалізоване обладнання для вирішення складних завдань, які роблять розважальний сервіс на високому рівні.

Період роботи

Август 2020 — листопад 2020.

ЦА клієнта

  • Об'єкти в розважальній сфері: театри, ресторани, нічні клуби, стадіони
  • Прокатні компанії

Поставлені завдання

Завдання полягало у тому щоб створити сайт, який дасть можливість потенційним клієнтам, постачальникам та іншим партнерам компанії отримати уявлення про продукцію, послуги та досвід компанії.

Складнощі

Основна складність, яку виявили під час аналізу процесів - контент менеджери довго заповнюють картки товару. Це було пов'язано з незручною структурою в адмін панелі. Це створювало ситуацію, в якій були неактуальні товари на сайті, опис і ціни.

Команда проєкту

Дизайнер, стратег, SEO-фахівець, програміст і контент-менеджер.

Етапи роботи

Роботу провели в кілька етапів: 

1. Аналіз індустрії

Проаналізували діяльність бізнесу, проаналізували європейських колег, що надають аналогічні послуги. Зафіксували кращі практики, зібрали референси.

2. Дизайн

Затвердили стилістику, яка максимально підходить бренду, при цьому зробили його більш сучасним.

3. Розробка

На базі CMS WordPress створили стабільно працюючу систему за допомогою простих, але надійних функцій. Зазвичай в таких випадках ставлять Woocommerce, який робить з сайту інтернет-магазин. Вирішили не використовувати такий метод, через те, що плагін споживає великі ресурси, і в підсумку сайт гальмує. На сайті клієнтів імовірно буде розміщуватися 5 000 позицій.

4. Перелінковка сторінок

Для зручності користувачів в пошуку інформації: хтось приходить за детальною інформацією про компанії для співпраці, хтось за послугами.

5. Підтримка після релізу

Під час роботи проєкту на домені можуть виникнути якісь баги, або необхідність доопрацювати частину функціоналу. Це нормально і команди розробників зазвичай закривають такі завдання.

Результат

  • Працюючий сайт, що задовольняє вимоги пошукових систем і бізнес-завдання компанії.
  • Інтеграція з Telegram для того, щоб оперативний персонал міг швидко отримати повідомлення на заявку і зв'язатися з потенційним покупцем.
  • Спрощений адмін-сайт для співробітників і зручна клієнтська сторона для користувачів на кожному пристрої.