Киянам показали, як скористатися ЦНАПом, не виходячи з дому

Агенція Perfect PR спільно з комунальним підприємством Київської міської ради «Центр публічної комунікації та інформації» розробила ролик, який допомагає переосмислити ЦНАП — у відео не стереотипний заклад, а динамічний сервіс «на дивані».

Завдання

Київський ЦНАП надає 150 адміністративних послуг, але щоб скористатися окремими з них, необов'язково відвідувати заклад фізично. Нашим завданням було продемонструвати киянам, що у них є значно зручніший спосіб отримувати потрібні послуги, та залучити киян до користування ЦНАПом онлайн. 

Наша мета — привернути увагу киян до того, що вони можуть користуватися сервісами ЦНАПу, замовляти документи онлайн чи записуватися до електронної черги, не виходячи з дому. Сьогодні, у час пандемії, електронні інструменти стали ще більш необхідними, власне ми демонструємо у ролику сервіс та комфорт для людей.

Марія Заблоцька, керівник проекту в агенції Perfect PR 

Рішення

Ідею ролика агенція розробляла і втілювала разом з Центром публічної комунікації та інформації і студією Young & Hungry production.

Ми вирішили показати різних людей у різних життєвих історіях, щоб кожен зміг упізнати себе чи свою родину в одній із цих ситуацій. Наприклад, мама вже не турбується про те, що не зможе залишити дитину вдома, адже набагато зручніше отримати потрібну послугу онлайн. Для нас цей проект став не просто цікавим, але й дуже важливим, адже ми говоримо про комфорт і покращення якості життя для різних людей.

Марія Заблоцька

Процес

Потрібно було деякий час «пожити» із ЦНАПом, пройнятися потребами і проблемами людей, щоб викристалізувати концепцію ролика, зазначає Юрій Данкевич, креативний продюсер Young & Hungry production.

За основу сценарію ми взяли ті послуги, які надає ЦНАП, і втілили їх у різних персонажах. Ми хотіли відійти від стереотипів, офіціозу і показати, як адміністративний сервіс, що його надає Центр, впливає на щоденне життя клієнтів. Стиль зйомки обрали нестандартний, камера «дихає», вона динамічна, а це передає позитивні емоції і настрій.

Юрій Данкевич

Результат

Ролик запустили у кінці серпня у мережі Facebook, його також транслюватимуть у ЦНАПі, на сайтах районних державних адміністрацій Києва та на сайті Київської міської державної адміністрації.


1281