Комунікація — це «слово» та «образ»: ребрендинг Педагогічного музею України

Ребрендинг Педагогічного музею — це зображення нових смислів, оновлене обличчя сучасної педагогіки.

Замовник

Педагогічний музей — музей у Києві, підпорядкований Національній академії педагогічних наук України.

Будинок побудований у 1901 році за проєктом і під керівництвом архітектора П. Ф. Альошина.

Розміщується у споруді Київського міського будинку вчителя.

Завдання

Нова айдентика музею повинна підштовхувати до модернізації, у нашому випадку — зображати сучасність, щоб спілкуватися з молоддю на одній хвилі, щоб вона цікавилася історією, знала видатних діячів в обличчя, культурно збагачувалася й будувала освічене майбутнє.

Рішення

На старому логотипі була зображена будівля. Оскільки ця історична споруда впізнавана відвідувачами, ми осучаснили її силуетом у вигляді квадрату, який транслює одухотворену споруду музею. Це дало змогу поєднати історичне із сучасним.

У новій концепції закладено три кольори: синій — основний колір, який говорить про стабільність, усталеність і збереження традицій і пам’ятки, зелений — додав молодості та росту, а малиновий — заграв новими енергійними фарбами та додав нотку новизни в ідею.

Родзинку ми додали ще й у шрифт.

Із сотні варіантів ми обрали написання шрифтом «Gowa» — він підкреслює автентичність музею та приналежність до української культури елегантними вигнутими серифами.

Новий стиль уже прикрашає сторінки соціальних мереж Педагогічного музею, зображується на сувенірній продукції, розміщується на білбордах міста.

Мерч для Педагогічного музею України


Освіта починається з комунікації. Ребрендинг Педагогічного музею України — це зображення нових смислів, оновлене обличчя сучасної педагогіки. І нехай музей — це лише будівля, проте барви знань і нові формати — це спосіб говорити однією мовою з молодим поколінням, можливість і наша соціальна відповідальність створити доступність знань та інтерес до них.

Анастасія Глущенко, засновниця та СЕО Агентства стратегічного маркетингу Stasy Passion

2758