Контент-кампанія для американського бренду косметики

Комплексна контент-кампанія для американського бренду “Flawless Beauty & Skin”.

Протягом чотирьох днів творчий колектив Kit Kollektiv відзняв понад 130 продуктів різного формату: предметні й портретні фотографії, фото-арт, product video, анімації й стоп-моушени. 


На знімальному майданчику паралельно працювали до п’яти сет-апів, кожен із яких був відведений під певний формат контенту. За планом це була кампанія на цілий 2020-ий рік, матеріали поступово публікуються на вебсайті та в соціальних мережах компанії “Flawless Beauty & Skin”. 

Цільова аудиторія

  • Стать: жінки
  • Вік: 18-55
  • Географія: США
  • Достаток: середній

Завдання

Розробка концепції відповідно до запиту клієнта, продакшн та пост-продакшн мультимедійного контенту для вебсайту та соціальних мереж на 1 рік.

Створені продукти

  • 80 предметних та портретних фотографій
  • 25 стоп-моушен відео й анімацій
  • 15 product video
  • 12 тестимоніалс (= відео-рецензії споживачів "із перших уст”)


Хід роботи

Рішення для проєкту ми розробляли на основі клієнтського запиту та референсів, а також стилю бренду, який вже було сформовано компанією.

Відповідно до структурних вимог та візуальних потреб ми склали нові композиції для клієнта, які були схвалені замовником.

Зйомка тривала чотири дні по 14 годин. Щодня на знімальному майданчику працювало щонайменше 3 камери водночас, щонайбільше – 5. Для кожного формату контенту був створений окремий сет-ап, який функціонував паралельно.

На етапі пост-обробки нашою головною задачею було зберегти натуральність, злегка розставивши акценти. Важливим елементом була загальна стилістика й разом з цим ми сприймали кожну фотографію/відео-ролик як автономну одиницю в тому ж числі.

Відгук клієнта

Супер люди – супер робота! Все було організовано на найвищому рівні. Професіоналізм, злагоджена робота в команді та орієнтація на найкращий результат. Сподіваюсь, ми ще реалізуємо не один проект, адже кампанія проходить на “ура” та показує неабиякі результати. Однозначно, одна з кращих компаній, з якою коли-небудь мені доводилось працювати. Guys – you are cool.

Софія Вишневська, project manager1174