Корпоративний WOW-сайт для венчурного фонду

Для
QPDigital
Необхідність створення корпоративних сайтів не втрачає свою актуальність, а тільки примножує її. У наш час корпоративні сайти — це єдині власні медіа компанії, де вона може знайомитися з користувачами у зручній формі, надавати максимум необхідної інформації, акумулювати всі клієнтські дані в одному місті та конвертувати відвідувача в споживача. Проте, не кожен корпоративний сайт справляє на своїх відвідувачів необхідне враження та сприяє створенню емоційного контакту з ними. Саме завдяки WOW-ефекту компанія може донести до аудиторії необхідний меседж та побудувати з нею міцні стосунки. Прикладом є сайт венчурного фонду QPDigital, розроблений digital-агенцією SEVENTEAM.

SEVENTEAM працює на digital-ринку України вже близько 20 років. За цей час ми створили не один корпоративний сайт й з кожним роком наша майстерність зростала. Ми можемо легко створити гарний сайт, проте дійсно нас драйвить створювати digital-продукти для партнерів, що розділяють наші цінності та рухають світ вперед. Коли обидва партнери об'єднані спільною ідеєю, то ефект від співпраці по-справжньому WOW.

Клієнт:

QPDigital - український венчурний фонд, що спеціалізується на інвестиціях в tech-бізнес. Його фокус — стартапи з індустрій ІТ-логістики, геймінгу, блокчейну та штучного інтелекту

Задача

Що головне для венчурного фонду? Звісно, імідж, який сприятиме залученню необхідної аудиторії. Тому головною задачею для команди SEVENTEAM була розробка корпоративної платформи бренду, яка буде справляти WOW-враження на відвідувачів сайту.


Реалізація

Окрім формування необхідного іміджу компанії, сайт венчурного фонду повинен сприяти реалізації основних бізнес-задач клієнта. У цьому випадку це залучення до співпраці стартапів та інвесторів, а також формування довірливих відносин з аудиторією шляхом інформування про події у компанії.

Для реалізації даних цілей на головній сторінці ми розмістили форми, через які зацікавленні інвестори та стартапи можуть детальніше розповісти про себе та зв’язатися з фондом, а також передбачили на сайті розділ з новинами компанії.

Головний фокус при реалізації проекту був спрямований на створення WOW-дизайну сайту. Кожен перехід між блоками головної сторінки сайту оснащено анімацією, яка вражає користувача. Скролити сайт — стає захопливою справою, а не банальною необхідністю.

Також увагу відвідувачів привертає унікальна анімація у блоці “Команда”, яка розроблена на основі професійних фото команди. Завдяки простій stop motion анімації з фото у аудиторії є можливість познайомитися з членами команди й це знайомство буде не просто раціональне, як притаманно усім венчурним фондам, а емоційне.

При розробці ми не оминули мобільну версію сайту й скористалися стратегією Mobile first, при якій спочатку створюється мобільна версія сайту, за якою слідує версія для настільних комп’ютерів. Тенденція мобільного трафіку продовжує зростати, тому доречність цієї стратегії не піддається сумніву. Більш того, завдяки ній нам вдалося без шкоди для швидкого завантаження сторінок зберегти усі анімації сайту у мобільній версії. Сайт однаково швидко працює на всіх носіях та справляє WOW-ефект в незалежності від пристрою.


Результат

Ми розробили корпоративний WOW-сайт для венчурного фонду, який не тільки реалізує бізнес-завдання клієнта, а й справляє WOW-ефект на відвідувачів. Наразі ми займаємося підтримкою корпоративної платформи QPDigital, адже розробка — це довготривалий процес, який потребує постійних інвестицій.

·
2682

Команда проєкту

Клієнт

QPDigital
QPDigital
Головна