Україна займає 130 місце зі 180 країн за рівнем корупції.
Причина такого високого показника — КОРУПЦІЯ серед високопосадовців та політиків.

ПРОБЛЕМА

Люди впевнені, що корупція ніяк не впливає на їх життя і що їх це не стосується.

Кожен четвертий українець вважає, що він не сплачує податки, тому депутати не можуть у нього вкрасти.

23% готові проголосувати за кандидата, який допомагає їх родині чи громаді, незважаючи на його зв'язок з корупцією.

РІШЕННЯ

Створити освітню кампанію, яка показує українцям, що корупція стосується кожного. Розповісти про те, що кожен сплачує податки, та показати в якому розмірі. Розказати про корупцію на державному рівні, її схеми та запропонувати перевірити кандидатів.

Наша ідея — буквально показати, як рука корупції відбирає життєво-необхідні речі: ліки, харчування у школах та військове забезпечення.

KEY-VISUAL   АРМІЯ

KEY-VISUAL   МЕДИЦИНА

KEY-VISUAL  ОСВІТА

VIDEO


МАСШТАБНА НАВЧАЛЬНА КАМПАНІЯ

Мета всіх розроблених матеріалів — привести користувачів на сайт depodatky.org.ua, на якому кожен українець може дізнатися, що корупціонер обкрадає саме його, побачити корупційні схеми, інструменти боротьби та протидії.

WEB SITE

На сайті руйнуємо міф, що українці не сплачують податки. Показуємо скільки коштів, від кого і як надходить в державний бюджет.

КОНВЕРТЕР

На реальних цифрах та речах демонструємо, на що корупціонери витрачають наші гроші. Можеш порахувати, скільки податків ти сплачуєш кожного місяця з покупок

СХЕМИ КРАДІЖОК ПОДАТКІВ ІЗ БЮДЖЕТУ

Кожен має знати найтиповіші схеми відмивання грошей з держбюджету, щоб протистояти розкраданню та не бути причетним до злочинів.

ПЕРЕВІРИТИ КАНДИДАТА

Для запобігання корупції, пропонуємо перевірити кандидата. Зменшити рівень корупції можна, якщо не голосувати за злочинця.

           KEEP YOUR MONEY TO YOURSELF