«КРАЩ» від COMFY. Як рекламувати товари, обʼєднані спільною ідеєю

Деякі товари не потребують додаткової реклами. Вони асоціюються з категорією і мають багато прихильників. Однак є й такі, які дійсно топ за свої гроші, проте про це клієнтам треба розказати. Саме таку задачу вирішувала рекламна кампанія «КРАЩ — топ за свої гроші» від COMFY. Ми відповідали за її стратегію просування в Google та Facebook. Тепер ділимося результатами та розповідаємо, як вдалося фактично автоматизувати цей процес.

Спойлер: механіка застосування інструментів для цього флайта є універсальною та підходить для ритейлу з будь-якої ніші. Використовувати її можна для товарів, на які треба звернути увагу споживачів.

На момент запуску рекламної кампанії «КРАЩ» COMFY вже мав готову стратегію та креативну складову, яку розробила креативна агенція Banda. Ми ж мали прокачати товари з цієї категорії за допомогою performance-інструментів.

ПОТУЖНА ЕКСПАНСІЯ ЧЕРЕЗ YOUTUBE ТА КАМПАНІЇ GOOGLE DISPLAY NETWORK

Задачу взаємодіяти з користувачами через кампанії YouTube та Google Display Network взяла на себе медіакоманда COMFY. Це зіграло важливу роль в нарощуванні знання про «КРАЩ». 

Завдяки медійним кампаніям ми зацікавили аудиторію. Надалі працювали з нею за допомогою перформанс-інструментів та конвертували увагу у продажі. Для таргетингу обрали аудиторії зацікавлених покупців товарів COMFY та спеціальні кастомні сегменти за інтересами.

Для просування товарів з кампанії «КРАЩ» ми розробили кастомну стратегію, унікальність якої полягала у використанні комплексу інструментів платних каналів просування та внутрішніх продуктів Promodo: G-MOS та Promodo Feed Optimizer. 

ОКРЕМА КАМПАНІЯ У GOOGLE PERFORMANCE MAX

Для початку ми виділили товари групи «КРАЩ» в окрему кампанію Performance Max. Щоб Google міг частіше пропонувати користувачам саме обрані товари, використали пом’якшену стратегію призначення ставок: з послабленою цільовою рентабельністю та розширеним бюджетом.

Зрозуміло, що у такого великого ритейлера список товарів на сайті постійно оновлюється. Щоб активні кампанії були ефективними, ми залучили інструменти автоматизації. Вони забезпечили синхронізацію за наявністю товарів та їх статусом в рекламних кампаніях.

ОПТИМІЗАЦІЯ ПОШУКОВИХ КАМПАНІЙ ЗА ДОПОМОГОЮ G-MOS

За допомогою інструменту G-MOS ми створили пошукову рекламну кампанію з товарами-кращами задля автоматичного їх оновлення та актуалізації.

‍G-MOS — внутрішній продукт Promodo, інструмент, який допомагає працювати з модельними пошуковими запитами (наприклад, Bamix Classic EO140) та показувати оголошення з актуальною ціною.

Як працює G-MOS?

Система бере дані з фіду та автоматично створює рекламну кампанію 一 від ключових слів до груп оголошень з відповідними адаптивними оголошеннями за заданими шаблонами. ‍В шаблон оголошень можна додати індивідуальні особливості товару, які передаються в фіді (ціна, акція, спеціальні умови тощо).

‍Завдяки автоматичному оновленню в кампаніях, які створено через G-MOS, в рекламі завжди представлена актуальна інформація щодо наявності товару та його вартості.

Що є найголовнішим: ‍G-MOS дозволяє ефективно працювати з великою кількістю пошукової реклами за модельними та категорійними запитами, яку неможливо обробити вручну силами спеціалістів з контекстної реклами.

ОКРЕМА ПОШУКОВА КАМПАНІЯ ДЛЯ ЗАПИТІВ «КРАЩ»

Оскільки рекламна кампанія зростила знання про товари-кращі, користувачі почали просто їх ґуґлити. Щоб не втрачати сформований трафік та відстежувати динаміку зростання пошукових запитів, ми зібрали окрему пошукову кампанію за цими ключами.

‍Для неї підготували окремі оголошення та підв’язали актуальну сторінку з товарами-кращами. Таким чином закрили потреби користувачів у пошуку КРАЩих пропозицій.

FACEBOOK ADS: АВТОМАТИЧНЕ ДОДАВАННЯ НАЛІПОК НА КАРТКИ ТОВАРІВ

Нашою метою було розказати про КРАЩ якнайбільшій кількості споживачів на найпопулярніших майданчиках. Звичайно, ми не оминули й Facebook. Щоб користувачі соцмережі мали змогу легко вирізняти товари-кращі з-поміж інших, використали свою внутрішню розробку — Promodo Feed Optimizer. З його допомогою додали до зображення кожного товару з певною ознакою у custom label фірмову позначку «КРАЩ».

Оскільки над просуванням кампанії «КРАЩ» ми працювали у синергії з інхаус-командою COMFY, медіакоманда клієнта також запустила в рекламу окремі каталоги в Meta Ads лише з товарами-кращами у фірмових рамках зі своїми текстами.

ЯКІ РЕЗУЛЬТАТИ ОТРИМАЛИ

Динаміка з Google Trends також підтвердила, що обрана стратегія сприяла зростанню знання про товарні пропозиції «КРАЩ». Протягом кампанії користувачі почали активно використовувати пошукові запити «товари кращ», «кращ комфі» тощо.

І наостанок трусторі про любов до КРАЩів від Олександри Лєтової, керівниці відділу креативного контенту COMFY:

2527