LOWENBRAU. НАЙКРАЩІЙ НІМЕЦЬКИЙ СТЕРЕОТИП

Як агенція Rockets. Growth R&D та AB InBev EFES Ukraine розробили розробили креативну комунікаційну платформу для бренда на українському ринку

Lowenbrau – це справжній німецький lovemark для споживачів по всьому світу. Родом з Баварії, зварений за Німецьким законом про чистоту пива, офіційне пиво Oktoberfest вже понад 100 років з власним павільйоном на 3000 осіб щороку. 

AB InBev EFES Ukraine багато років поспіль успішно імпортував бренд Lowenbrau та робив його лідером сегмента, а у 2023 році вирішив запустити комунікаційну кампанію бренда на українському ринку. Задача ж команди Rockets. Growth R&D полягала у тому, щоб створити креативну платформу цієї кампанії.

Довга історія, заслуги бренду та його справжня “німецькість” вже самі підказували напрямок руху: команда Rockets. Growth R&D перетворила Lowenbrau на ще один стереотип, якими відома Німеччина. До німецьких пунктуальність, строгості, педантичності можна ставитися по-різному, але true-німецьке Lowenbrau не можна не любити. Так команда агенції й прийшла до повідомлення платформи:

ЗОЛОТЕ НІМЕЦЬКЕ ПРАВИЛО

У відеороликах були показані стереотипні правила, про які згадують всі, коли думають про життя німців – любов до порядку та повага до власного часу – і звісно головний твіст – Lowenbrau, який дав стереотипам більше життєвої глибини. Так, німецькі правила стали Золотими правилами, які може наслідувати кожен з пляшечкою із золотим левом у руці.

Автентичність бренду була проілюстрована і в ключових візуалізаціях, відобразивши “найнімецькіший” краєвид із нагадування про найважливіше золоте німецьке правило: лише хміль, солод та вода.

Credits:

Креативна агенція Rockets.Growth R&D

CEO – Владислав Полонський

COO – Аліса Мікулич

Strategy – Тарас Мохонько

Copywriter – Микита Петров

Art-director – Анастасія Сіренко

Designer – Анна Димарська

3D Designer – Максим Куликов

Producer – Катерина Магон

Junior Producer – Дарина Раковець


Клієнт АБ Інбев Ефес Україна

Маркетинг директор – Катерина Сахарнова

Маркетинг менеджер групи Преміум брендів – Каріне Гарячун

Бренд менеджер Супер Преміум та Ліцензійних брендів – Софія Демчук


Студія Lumiere Production

Production & Post – Lumiere Production

Executive producer – Олена Волобуєва

Режисер – Валентин Мінчук

Оператор – Олексій Хорошко

1AD – Євген Шкляревич

Art Department – Олеся Бондар

CC – Валентин Вернигор

Диктор – Дмитро Нежельский

Диктор – Ігор Поліщук

610