«MAKE SENSE» створили креатив для проєкту по утилізації ліків

Ця ініціатива – спільний пілотний проєкт «Фармак» та мережі «Аптека Доброго Дня», завдяки якому жителі столиці зможуть здати ліки, в яких закінчився термін придатності.

Всі зібрані медикаменти будуть безпечно утилізовані шляхом спеціального високотемпературного спалювання, що виконується ліцензованою підрядною організацією. Протерміновані ліки можуть не тільки завдати шкоди здоровʼю, якщо їх випадково спожити. Коли ми їх змиваємо в каналізацію чи виносимо на смітник, вони шкодять екології, тваринам та нам з вами.

Головний меседж кампанії – «Ліки утилізуй – планету рятуй!». Комунікація з людьми в кампанії ведеться від імені протермінованих ліків, в кожного з яких є свій персонаж, характер і душа. «Всесвіте, почуй нас і утилізуй правильно»!

MAKE SENSE створили креативну ідею кампанії, айдентику проєкту, інфографіку, сценарій відеоролику, який відтворився в яскраву рекламну анімацію разом з продашкном THE MORE.

Також агентство забезпечило розміщення реклами в YouTube, медіа, метро та на зовнішніх носіях поблизу аптек.

Кирил Терещенко, власник MAKE SENSE: «Соціальні ініціативи – одні з надважливих речей нашого часу. Але часто трапляється так, що класні, важливі проєкти комунікуються сухо і академічно. В результаті – люди не звертають на них уваги. В цьому проєкті все інакше – яскрава подача, цікаві персонажі і два потужних бренди-лідери які заснували ініціативу!»

Ігор Алгінін, СМО мережі «Аптека Доброго Дня»: «Наша мережа дбає про здоров’я свого клієнта. Це наша основна місія, тому ми створили безкоштовну освітню онлайн-платформу «Академія Сталого Здоров’я», «Простори Сталого Здоров’я» у наших аптеках та реалізували цей масштабний соціальний проєкт з утилізації ліків. Його мета - не лише покращити екологічну ситуацію, а й привчити людей відповідальніше ставитись до придбання медикаментів та свого фізичного стану. Будемо працювати над тим, щоб ця ініціатива у рамках Глобальних цілей ООН до 2030 року стала лише стартом для великих змін».

Євгенія Піддубна, директорка з корпоративних комунікацій «Фармак»: «Багато хто з нас вже привчився здавати батарейки та сортувати сміття. Але що робити з ліками? Протерміновані ліки можуть не тільки завдати шкоди здоров’ю, якщо їх випадково спожити. Коли ми їх змиваємо в каналізацію чи виносимо на смітник, вони шкодять екології, тваринам та нам з вами. Ми планували цей проект ще до початку повномасштабної війни, але від ідеї не відмовилися!»

Протерміновані ліки приймають з 1 листопада 2023 р. по 1 лютого 2024 р. у 30 закладах мережі Аптек Доброго Дня у Києві, де встановлені спеціальні урни. Адреси, аптек, які приймають ліки на утилізацію за посиланням.

До утилізації приймаються ліки у блістерах, флаконах та тубусах.

1966
Події
Спільнота
Відеотека
Про нас