Ми руйнуємо стереотип, що працівник АЗК лише заправляє авто пальним і проводить оплату товарів. Як реалізовувалась масштабна HR-кампанія “Герої БРСМ”

Для
БРСМ-Нафта
"БРСМ-Нафта" – одна з перших торгових марок автозаправних комплексів в Україні, яку було створено ще в 1992 році. За 29 років існування географія мережі охопила всі області та більшість автомобільних шляхів країни. Вони звернулися до нас за допомогою в розробці ідеї для HR-кампанії. Її мета – показати цінність співробітників, виразити свою подяку і повагу. Всього за 1 місяць ми пройшли всі етапи від креативної ідеї до реалізації.

Про проєкт.

Існує популярна думка, що працівник АЗК лише обслуговує клієнтів, заправляючи автівки бензином чи продаючи товари з маркету. Та насправді, працівник АЗК – це відважна, смілива й безстрашна людина, яка готова і до поганого настрою клієнта, і до форс-мажорних обставин, до вибухів машин через несправність обладнання та навіть до розбійних нападів. Людина – герой.

Тому, головна ідея – показати ці щоденні подвиги і розповісти їх історії. Показати, які вони – «Герої БРСМ».

Реалізація.

  • Першочерговий аналіз. Подивилися на ринок, оцінили БРСМ як HR-бренд, завітали до конкурентів.

  • Поспілкувались із HR-департаментом БРСМ. Ми побачили, що БРСМ, як роботодавець, має багато переваг. Окрім хорошої та регулярної виплати зарплат, велика увага приділяється формуванню «здорової» робочої атмосфери - у них є 8 великих HR-проєктів, покликаних розвивати своїх співробітників.

  • Наступний етап – глибинні інтерв'ю «на місцях» зі співробітниками АЗК. Це дало нам розуміння, що їх мотивує, що надихає, а що «болить». Головне – колектив! Через низьку плинність кадрів і довгострокові відносини, в колективах АЗК сформувались по-справжньому дружні стосунки – «Це наша друга сім'я!».
    Їх біль – непорозуміння із клієнтами, які часто можуть вести себе адекватно: прийти зі зброєю чи намагатися пограбувати маркет.

  • Креативний бриф для рекламної кампанії.

Ми зупинилися на трьох головних питаннях:

1. Як об'єднати колектив? Зробити колег ще ближчими один до одного?

2. Як підкреслити цінність працівників?

3. Як правильно діяти у випадку непорозуміння з клієнтами?

Герої на звичайній роботі.

… заправляй машини, готуй каву, продавай ласощі, проводь оплату. На перший погляд, нічого складного. А що, якщо – пожежа, вибух, комусь різко стало погано, хтось нахабно вирішив пограбувати чи у клієнта зламалась машина прямо біля заправної колонки?

Що зробили?

Підготували комплекс матеріалів для різних каналів комунікації:

- продакшн відео- і фотозйомка

- лендинг

- матеріали для зовнішньої реклами

- навчальні лекції для співробітників

- стрес-тести.

Справжні люди – справжні історії.

1. Продакшн

В реалізації ми відмовились від акторів і спецефектів у стилі блокбастеру. Наша ціль – донести справжні історії справжніх героїв. Тому зупинились на документальному сторітеллінгу. З унікальних оповідей був складений сценарій для відео-інтерв'ю з учасниками пригод.

2. Розказали історію одним кадром.

Потрібно було нативно і зрозуміло передати суть кожної історії в одному кадрі. Ми сформували образи героїв, знайшли і підготували реквізит для фотозйомки. Частину купували по всій країні, а іншу частину – спецформу, позичали у родичів наших співробітників, які дійсно працюють в рядах спецслужб.

3. Фото з подвигами реальних людей показали на рекламних бордах і сітілайтах по всіх регіонах України. 

4. Створили окрему сторінку сайту, де ви можете познайомитись з нашими героями та їх історіями.

5. Фінальним етапом кампанії стали стрес-тести.

2 дні ми розігрували втрату свідомості, опіки та конфліктні ситуації безпосередньо на АЗК. Все це проходило під наглядом інструкторів Центру спеціальної підготовки, доктора психологічних наук, директора школи “Топсенс” Єгора Тополова, а також співробітників HR-департаменту БРСМ, які вдавали звичайних гостей.

Мета – оцінити, навчити та допомогти працівникам правильно реагувати на форс-мажорні обставини.

Після завершення стрес-тесту, кваліфіковані спеціалісти проводили практичні тренінги учасникам подій та іншим співробітникам АЗК. Адже керівництво компанії “БРСМ-Нафта” хоче, аби щоденна праця звичайних співробітників була простішою, комфортнішою та безпечнішою.

Незважаючи на всі зовнішні обставини, найважливіше, що у них є – це люди! 

А все, що відбувалось за лаштунками, показали у бекстейдж-відео)

·
1067
·
super 2

Команда проєкту

Створення креативної ідеї та її реалізація.

Клієнт

БРСМ-Нафта
БРСМ-Нафта
Головна