Наша Ряба «Гомілка Чееек»

Як агенція VIVID разом з інфлюенсерами робили гомілки “Наша Ряба” улюбленим курячим мʼясом українців.

Передумови проєкту

“Наша Ряба” запустили національну кампанію, щоб замість традиційної курячої четвертини українці звернули увагу на інший продукт – гомілку, адже м`яса у ній на 20% більше, готувати її в рази легше та швидше, а споживати - зручніше та цікавіше!

Задача агенції

Потрібно було донести через інфлюенсерів, що гомілка крутіше, ніж четвертина. І, звичайно ж, пояснити чому.

Виклик

У кампанії треба було показати, що гомілки “Наша Ряба” – не просто смачна альтернатива, а ще й “соціальний” продукт. Тому що у ній на 20% більше мʼяса, ніж у четвертині. А тому купувати гомілку набагато вигідніше.

Ідея

VIVID вирішили взяти за основу інтеграцій популярний тренд із соцмереж та влаштувати домашній “ЧЕК” гомілки. Щоб блогери (а з ними й цільова авдиторія) самі переконалися:

1. З гомілкою готувати просто, вона поживна, але й дієтична.

2. Її легко ділити на порції.

3. З неї можна приготувати сотні різних страв.

4. Ну і не забуваємо – на 20% більше мʼяса, ніж у четвертині!

Реалізація

В ідеалі, кампанія «Гомілка Чеееек» мала не тільки розповісти великій кількості людей, чому гомілка крутіше, ніж четвертина. Але ще й зробити так, щоб авдиторія спілкувалася з брендом. Спойлер: у агенції VIVID це вийшло.

Основною платформою для проєкту став інстаграм. Але ж не інстаграмом єдиним!

Команда агенції задіяли інфлюенсерів у тіктоці та постукалися до ютуберів, які були цікаві цільовій аудиторії. Навіщо? Щоб у комунікації було трохи більше фану та кулінарної експертизи.

Всього про гомілку розповіли 14 інфлюенсерів в інстаграмі, 6 блогерів у тіктоці, а на ютубі ми інтегрувалися у 3 проєкти. Основними напрямками контенту були лайфстайл, кукінг та гумор. Бо куди ж курочка без гумору!

А тепер до результатів

Загалом кампанія охопила майже 5 000 000 споживачів. VIVID перевиконали очікуваний план аж на +160%! Завдяки таким результатам вартість за 1000 контактів знизилася майже вдвічі.

На ці цифри також вплинуло те, що блогерам настільки сподобалася ідея та сам продукт, що вони влаштовували позапланові розміщення. Безкоштовні, але від того не менш креативні!

Завдяки високій лояльності до бренду, інфлюєнсери створили дійсно класний контент. А їх авдиторія завдяки цьому активно долучалася до комунікації.

Як результат, ERR продуктової кампанії сягнув позначки 8.35%. Ну а позитивні коментарі під дописами інфлюенсерів команда агенції перестала лічити, коли їх кількість перевалила вже за декілька сотень.

VIVID разом з брендом змогли не просто розповісти про головні переваги продукту, але й зробити це все у легкому і фановому форматі. Показавши авдиторії близькі для них ситуації споживання.

Тож якщо “гомілка гривню береже”, то у команди VIVID тут “хороша кампанія гривню маркетинг-команди береже”! Бо рецепт агенції – робити все красиво, кост-ефективно і результативно по всім показникам. 

376