Навчальна програма ВиМова

Кейс. Завдання: Розробити концепцію та формат підтримки для всіх співробітників телеком-компанії з української мови, у форматі мовного блогу на внутрішньому порталі. Рішення: • Створити навчальну програму ВиМова, яка складається з 33 курсів, як літер в українській абетці. • Щотижня публікувати випуски з навчальними курсами, кожен з яких має містити: тематичну статтю «цікаве про мову» та підтеми з інтерактивними тренувальними вправами на лексику, правопис, вимову. • Через кожні 5 випусків створювати підсумковий випуск та розіграш книг для забезпечення самоперевірки учасників, підбивання підсумків та аналізу залученості аудиторії.

Формат: 

Асинхронні дистанційні курси з щотижневою публікацією в мовному блозі на порталі компанії (внутрішня соціальна мережа ПРОСТОР).

Інструменти та ресурси розробки:

• Rise

• Canva

Опис:

ВиМова — це про мову кожного, тобто не ініціатива зверху. Передумовами появи стала значна кількість співробітників, які перейшли на українську. Із величезного різноманіття інформації до ВиМова потрапляє саме те, що можна впроваджувати в спілкування вже тут і зараз.

Щотижневі випуски матеріалів практичні та адаптивні, орієнтовані на залученість колег, їхні запити, а долучитися можна будь-коли й на будь-якому етапі, адже кожен випуск самодостатній і не потребує знань попереднього.

Проміжні результати:

Проєкт триває й ВиМова отримує овації та схвальні відгуки про зміст та інтерактивність формату випусків, учасники програми зазначають, що знайомитись із матеріалами вкрай цікаво.

189
·
1
Головна