Не будь «майже», будь – справжнім! Орісіл-Фарм та AdShot Creative показали, до чого приводять компроміси

Бренд Atoxil за 16 років на ринку став дійсно вибором №1 та допоміг мільйонам українців. Та хороша репутація зіграла проти нього. Atoxil став таким популярним, що у нього з’явилась купа «копій» на ринку.

Це препарати нібито з такою ж дією, але без гарантій та клінічних досліджень. Тож, почала діяти така схема: реклама вела покупців до аптек, а провізори пропонували їм аналоги Atoxil власних торгових марок, які навіть візуально виглядали подібними.

Атоксім, Атокслив, Атокцирк? Та на жаль, результат від прийому препаратів, які не є лікарськими, може бути печальним. Тому…

Задача

В цій комунікації потрібно було не просто прорекламувати вже достатньо відомий бренд, а й розяснити що купівля «замінників» веде до ризиків не отримати повноцінну допомогу здоровю, коли вона необхідна . Провести розмежування між дієвим препаратом та імітаторами, які тільки зовні схожі на Atoxil.

Ідея

Креативна команда AdShot Creative спробувала уявити, як це, купувати щось, яке тільки імітує потрібний продукт. І ключовим стало слово «майже». Це слово, яке змінює все. Ви навряд чи купите «майже бензин» і стрибнете з «майже парашутом». Це – абсурдно. Так само, як і купувати неперевірений «майже Atoxil». Адже замінник може бути неефективним, а то й навіть небезпечним для здоров’я.

Рішення

За допомогою життєвих ситуацій, де людям пропонують абсурдну альтернативу тому, що їм насправді потрібно, креативники показали, що «майже» – може бути ризикованим рішенням.

Парасолька – майже парашут тільки тому, що зручно відкривається?

Чи Оля – майже Коля, бо у неї красиві хвостики?

Логічним продовженням є ситуація, де героїні пропонують «майже такий самий, бо схожий», який потім «майже допомагає».    

Ви можете купити взуття або джинси непевного походження, а потім викинути їх, коли розлізуться після першого прання. У гіршому випадку ви витратите нерви та гроші. А купуючи неперевірені замінники Атоксіл, ви вже ризикуєте своїм здоров’ям. Ми пішли на цю комунікацію, бо бачимо, що потужна багаторічна історія бренду стала родючим ґрунтом для росту БАДів, які не проходять клінічні дослідження. Ми могли б продовжувати випускати звичайні рекламні ролики, але хочемо захистити своїх споживачів від того, що їм будуть пропонувати «майже Атоксіл». 

ділиться директорка з розвитку «Орісіл-Фарм» Наталія Кіщак. 

Ідея показати абсурдне «майже» виникла тоді, коли ми усвідомили, як часто погоджуємося на компроміси. А якщо показати цей компроміс настільки безглуздим, що він дійсно може зашкодити? Реакція батьків на те, що їм пропонують іншу дитину, говорить сама за себе. Нехай і у покупців буде така ж реакція, коли їм в аптеці почнуть нав’язувати якийсь Атоксідр замість справжного Атоксілу. Ніяких «майже»! 

розповідає креативний директор AdShot Creative Віталій Бакенбрант. 

Credits

Клієнт – Orisil-Pharm

  • Директор – Максим Кіщак 
  • Директорка з розвитку – Наталія Кіщак 
  • Стратегічне агенство Філбері
  • Керуючий партнер – Олексій Філановський 

Агентство – AdShot Creative

  • Creative Director – Віталій Бакенбрант 
  • Account Director – Катерина Скибиляк 

Продакшен-студія – AdShot Production

  • Режисер – Валентин Мінчук 
  • Оператор – Сергій Смичок
  • Продюсер – Олександр Ковтун 
2357