Нереально-реальні тарифи. 360 кампанія від lifecell та R Agency.
В серпні lifecell випустили нереально круту лінійку тарифів. Наприклад у флагманському тарифі «Вільний Лайф» справжній безлімітний інтернет без денних обмежень, а роздавати його можна на всі девайси абсолютно безкоштовно. А ще можна розмовляти досхочу, бо є аж 1500 хвилин на всі номери по Україні, і навіть якщо вони закінчаться – безліміт на lifecell залишиться. І це все за супер вигідною ціною.
Продукт дійсно інноваційний для нашого ринку, і не розповісти про таке було б злочином. Похизуватися є чим, тому вирішили не приховувати, а навпаки підкреслити, що це реклама lifecell і герої роликів усвідомлюють, що вони в рекламі. Навіть коронну бренд-фразу «lifecell представляє» на ТВ замінили на таку, що підкреслює ідею.
Доречі, про героїв. Їх втілив в життя відомий співак, композитор, актор та філантроп – репер ХАС, він і написав саундрек кампанії.
Це вже не перший досвід його співпраці з lifecell, тому не довелося довго думати хто ж стане харизматичним обличчям проекту.
"Наш перший ТВ-проект з агенцією після цілого року повної інхаусної роботи. Приємно було працювати у розширеному складі, команда R Agency внесла нові ідеї і свіжий погляд на нашу рекламу. Нам круто зайшла пропозиція не приховувати своїх намірів і нахабно та іронічно прорекламувати продукт, адже він реально супер. Ця кампанія – наша наступна сходинка у розвитку бренду. Круто, що разом ми зробили все навіть краще, ніж зазвичай, і попереду довга і плідна співпраця."
Веста Гунченко - Head of Creative Advertising Planning and Development Unit lifecell
«Ми завжди чуємо потреби і запити користувачів, тому розробили тарифи зі справді безлімітним інтернетом без купюр. І спеціально для нього повернули до вжитку слово «Лайф», використавши його в назвах тарифної лінійки. Може здатися, що це неочікуваний поворот. Але люди люблять скорочувати назви брендів і наш – не виняток. І хоч користувачі давно знають, що ми lifecell, вони все одно часто називають нас улюбленим коротким іменем. Саме тому це круте системне рішення, яке допоможе нам бути зрозумілішими для абонентів. І лінійка «Лайфів» це доводить вже – бо класно заходить на ринок і запам’ятовується покупцям і продавцям».
Ольга Щупак - Head of Brand Management and Media Communications Unit lifecell
Credits:
lifecell
Head of Brand Management and Media Communications Unit - Olga Schupak
Head of Creative Advertising Planning and Development Unit - Vesta Gunchenko
Art Director - Anton Tsybenko
Brand Management and Communications Expert - Ivanna Schneider
Production&Postproduction: AdShot Production
Director - Maria Khalpakhchi
DOP - Thomas Stokowski
Executive producer - Ekaterina Skibilyak
Executive producer - Elena Volobueva
Producer - Alexander Kovtun
1st AD - Tatiana Yablonskaya
Style - Alesya Yutina
Actor and Composer – ХАС
R Agency
Creative Director – Dima Liutyi
Art Director - Lenya Nakonechyi
Designer – Artur Blihor
Copywriter - Victor Sinkov
Account Director - Aleksey Provorotskyy
Senior Account Manager - Masha Ursta
Account Manager – Zhenya Gaydamaka



