П'ятий ювілейний фестиваль сучасної бандури Lviv Bandur Fest отримав новий візуальний стиль, який створила дизайнерка-ілюстраторка Анастасія Хаджинова.

Задача

Розробити новий візуальний стиль для п'ятого ювілейного фестивалю сучасної бандури Lviv Bandur Fest. Важливо залишити деякі елементи візуального стилю для впізнаваності, але зробити сам дизайн більш дорослим, розробити леттерінг та додати ілюстрацій.

Візуальний стиль 2020 року

Ідея реалізації

Хотілось зробити щось нетривіальне, але й той час створити впізнавану стилістику. Я показала новий сучасний образ бандури та бандуриста. Саме так і народилась суміш сучасності та етніки

дизайнерка-ілюстраторка Анастасія Хаджинова.

Було розроблено основний віжуал, який легко можна адаптувати під різні потреби фестивалю від формату для соціальних мереж - до великих банерів і стікерів. В рамках візуальної концепції було створено новий візуальний образ бандури та людей і рук, які на ній грають, а також вплетено елементи дизайну з попереднього візуального стилю, що був створений Ліною Михайловською у 2017 році та розвинений у 2018-2020 рр. Елементи дизайну поєднуються, як разом, так і самі по собі.


Висновки

Концепція дизайну логічно доповнила та розвинула вже присутній візуальний стиль Lviv Bandur Fest. Візуальні знахідки додали до образу фестивалю живості, ніжності, юності, динаміки, польоту і підсилили образ сучасної бандури, як чогось нового і не традиційного. Дизайн фестивалю сприяв приходу на фестиваль нової аудиторії, яка довіряє якісним візуальним матеріалам, а також вплинув на трансформацію уявлення про бандуру в постійних відвідувачів фестивалю й у самих бандуристів. Впевнені, що багато хто наслідуватиме цей візуальний стиль.

Анастасія Войтюк, співзасновниця та артдиректорка Lviv Bandur Fest.


Довідка:

Фестиваль сучасної бандури Lviv Bandur Fest був заснований у 2017 і з того часу збирає всіх, хто цінує і хоче розвивати сучасну бандуру як незалежний і крутий інструмент. Фестиваль проводиться організацією Unbeaten Path.