Агенція креативних рішень Patsany розробила рекламну кампанію «Home of Diversity» для застосунку Taimi.

Завдання

Розробити рекламну кампанію для LGBTQ+ платформи Taimi. Продемонструвати переваги застосунку, познайомити з унікальністю та різноманітністю LGBTQ+ спільноти.

Ринок: США

Платформи: Snapchat, Facebook, Instagram, YouTube, Twitter, Amazon, Hulu

Замовник

Taimi — це найбільша у світі LGBTQ+ платформа, що поєднує у собі соціальну мережу, застосунок для знайомств та live-стріми. Якщо спробувати його з чимось порівняти — це наче суміш Tinder, Instagram і місцями Twitch.

Taimi можна вважати унікальним феноменом, адже це місце самовираження, свободи, безпеки та кохання.

Дослідження

Спершу, ми провели опитування користувачів всередині додатку, поспілкувались з членами комьюніті, визначили слова-маркери та відчуття для майбутньої комунікації. Рухалися у різних напрямках, розвиваючи головну місію бренду — встановлювати глибокі зв’язки між людьми.

Ми задали користувачам три питання, щоб визначити, які відчуття у них викликає додаток. У підсумку отримали 3578 відповідей.

А також провели опитування щодо фіч, які вони юзають найчастіше, а яких не вистачає, які хейтять, а які обожнюють. Так ми отримали ще 1548 розгорнутих відповідей.

Ідея

Головна метафора комунікації — дім. Безпечне, затишне, зручне місце, куди ти запрошуєш своїх друзів. Епіцентр всіх подій. Місце, де ти можеш бути самим собою та не боятися самовиражатися. Брендовий відеоролик знайомить з Home of Diversity — привітним середовищем для квірів.

Кожне мікровідео починається з дверей — завжди різних, вони демонструють різні кімнати в Taimi, занурюють у глибші рівні спілкування, веселощів та історій. Кожна кімната краще розкриває особливості та цінності Taimi спільноти. Що це за місце? Які там люди? Що робить це місце таким незвичним? Чому туди варто зануритися?

Кожне мікровідео починається з дверей — завжди різних, вони демонструють різні кімнати в Taimi, занурюють у глибші рівні спілкування, веселощів та історій. Кожна кімната краще розкриває особливості та цінності Taimi спільноти. Що це за місце? Які там люди? Що робить це місце таким незвичним? Чому туди варто зануритися?

У роликах ми показуємо членів ком'юніті та головні фічі застосунку: дейтинг, дайджест, сторіси, стріми, чати, безпеку, і найголовніший інгредієнт, що об'єднує всіх — любов.

У зйомках кампанії взяли участь реальні члени ком'юніті, а також, вперше в Україні — драгквіни.

Айдентика

Ми розробили спеціальну айдентику для кампанії:

1. Кожний брендформанс починається з дверей — завжди різних, вони демонструють різні кімнати в Taimi, занурюють у глибші рівні спілкування, веселощів та історій. Кожна кімната краще розкриває особливості та цінності Taimi спільноти.

2. У кожних дверей є свої, унікальні титри яких ми створили більше пятдесяти видів.

3. Більшість реклами люди дивляться без звуку, тому для Facebook, Snapchat, Instagram та Tik-Tok ми також створити унікальні, впізнавані субтитри.

4. Градієнти є основою не тільки айдентики самого застосунку, але ми продовжили його життя у роликах. Знімали все за допомоги складної системи світла і отримали дуже магічну картинку.

Все це було зроблено для того щоб об’єднати сотні перформансів, брендформансів та брендових відео для різних каналів: Snapchat, Instagram, Facebook, YouTube, Hulu, Amazon та TV. А також показати зв'язок із LGBTQ+ спільнотою без додаткових маркерів. 

Про кампанію вже написали такі зарубіжні видання як: Attitude, GayTimes, yahoo!finance, Pink News.

Команда
Клієнт: Taimi. LGBTQ+ Platform
Global Partnerships Manager: Diana Lysenko

Patsany Agency:
Creative Director: Dimitry Yacyna
Strategic Director: Eugene Zingerman
Communications manager: Helena Shyta
Illustrator: Olena Tolstokora
Consulting Art Director: Inna Alimova

Production:
Director: Andrei Rubets
DOP: Anton Fursa
1st AD: Mariko Becher
Producer: Marta Melnychuk
PA: Denis Savenkov
PM: Kostya Stetsenko
Production Designer: Maria Chupaylenko
Art: Valeria Koval
Motion Designer: Kyrylo Andriushchenko, Anna Bevza, Masha Dmitrova
Casting Manager: Karina Melnychenko
Location Manager: Kostya Stetsenko
Wardrobe stylist: Viktoria Filipova
Wardrobe stylist assistant: Yana Savchenko
Make up/Hairstyle: Sabina Gahramanova
1AC: Kirill Kashperuk
Focuspuller day 1: Sergey Sardudinov
Focuspuller day 2: Taras Shapoval
Playback: Iilai
Foto: Oksana Chala
Gaffer: Zhenya Malik
Catering: Tatiana Okhrimenk