Pernod Ricard Ukraine і MokCo agency: лонч Becherovka Unfiltered в умовах карантину

Becherovka Unfiltered — новий продукт від бренду Becherovka, який з’явився на українському ринку в квітні 2020 року, у самий пік карантину. Україна стала першою країною, до якої експортується даний продукт. MokCo agency розробило діджитал-комунікацію для запуску лікеру в соцмережах під час карантину. Becherovka виробляється у Карлових Варах компанією Jan Becher Pernod Ricard, що входить до міжнародної групи Pernod Ricard. В Україні офіційним представником бренду є компанія Pernod Ricard Ukraine


Задача

На початку квітня компанія Pernod Ricard Ukraine випустила на ринок нову версію знаменитого лікеру — Becherovka Unfiltered. Напій унікальний у своїй ніші: в основі Becherovka Unfiltered — класичний рецепт, але з легшою та більш дбайливою фільтрацією. Команда MokCo отримала запит на лонч продукту у digital.


Ми мали декілька завдань, основним з яких було побудувати знання про новий продукт Becherovka Unfiltered та виокремити його серед лінійки бренду як ексклюзивний, крафтовий, обов’язковий до ознайомлення продукт.

Юля Ніконенко, копірайтерка проєкту


MokCo неодноразово розробляло подібні кампанії, проте досвід із Becherovka став особливим. Запуск нового продукту припав на початок карантину. На етапі підготовки ніхто не міг спрогнозувати, скільки триватиме режим самоізоляції та до чого приведуть нові реалії. З одного боку, усі, включно з нашою аудиторією, сиділи вдома, і це стало проблемою. З іншого, ми не були певні, що це затягнеться на декілька тижнів чи навіть місяців. А значить, ідея лончу Becherovka Unfiltered мала бути гнучкою та адаптивною, щоб залишатися актуальною для обох сценаріїв.

Ідея

Тим часом країну все більше затягувало в онлайн. Вимальовувалася нова тенденція онлайн-зустрічей. Користувачі почали шукати способи відтворити атмосферу вечірок/посиденьок у барі прямо вдома перед екраном. Цим ми і скористалися.

Щоб обіграти властивості продукту і водночас закріпити за Becherovka Unfiltered імідж затишку, тепла і позитиву серед інформаційного неспокою, вирішили влаштувати крафтову вечірку з Becherovka Unfiltered, без фільтрів, по-домашньому. Ми першими натрапили на тренд zoom-вечірок, який тільки-но набирав обертів, і запропонували на його основі розробити діджитал-комунікацію «Pernod Ricard Україна».

Реалізація

Розробили діджитал-комунікацію, яка складалася з:

  • Активації
    Розказали, як створити крафтову тусу й не потонути в монотонності буднів й вихідних під час карантину. Закликали нашу аудиторію збиратися в zoom із друзями і розіграли призи серед тих, хто виклав фото відеоконференції під нашим постом.

  • Плейлиста
    Без чого неможлива жодна вечірка? Правильно, без музики.Ми про це потурбувалися і створили власний крафтовий плейлист у колаборації з онлайн-журналом «Слух». Оскільки бренд Becherovka активно підтримує українських молодих виконавців, ми зайшли на територію користувачів, яким це цікаво.

  • Продуктових постів
    Власне, вони працювали на побудову знання про продукт і підтримували загальний настрій комунікації.

Результати

Охоплення було основною задачею під час лончу продукту. Обрана стратегія дозволила її вирішити. Про це свідчать цифри, які ми отримали в результаті кампанії, а також безліч коментарів від задоволених підписників.

Кейс став для команди справжнім викликом, адже вимагав узяти кризову та абсолютно нову ситуацію й повернути її на користь клієнта. У результаті, як завжди, перемогла креативність.


2155