Реклама, створена за допомогою дітей, найбільш емоційна, адже саме її щира недосконалість дає відчуття автентичності.
Ми зрозуміли це під час роботи над різдвяною рекламою, коли об'єднали зусилля дітей і дорослих у рамках двогодинного проекту.

Щороку напередодні Нового року Postmen організувує вечірку для дітей працівників компанії. У 2018 році ми вирішили не просто розважатись, а провести повноцінний воркшоп. Результатом став власноруч створений відеоролик!

В процесі роботи діти відчули себе справжніми співробітниками агентства. Вони працювали з брифом, розробили ідею, зняли відео та запустили його.

За легендою нашим клієнтом був Санта Клаус. Він розповів історію про винищення лісів: якщо дорослі зрізають дерева і відвозять їх додому, то тварини, які живуть у лісі, втрачають свій дім.

Героїв відео вирішили зліпити з пластиліну, улюбленого матеріалу дітей, та зняти його у форматі стоп моушн. Співробітники допомогли дітям анімувати історію, записати голос і змонтували відео. Готовий ролик діти і працівники разом запустили в рекламу на сторінці Postmen у Facebook.

Коли діти і дорослі збираються разом, трапляються дива. Разом у нас вийшло створити живу рекламу, яка працює!

Проект Postmen Kids Day став одним із переможців у категорії «Внутрішні/корпоративні заходи» на Міжнародному фестивалі маркетингу та PR комунікацій WowDone Awards 2019.

The Christmas Advert by Postmen Kids