Ragnarök зробив МОЖНА! для StarLightMedia на Atlas Weekend

Для ринку не є новиною, що компанія StarLightMedia переживає велику трансформацію. Разом із цим потенційні співробітники і клієнти сприймають його в перспективі окремих каналів Пiд час наймасштабнішого музичного фестивалю Atlas Weekend StarLightMedia вирішив гучно заявити про себе як про бренд. Завданням Ragnarök! було створити комунікаційну та креативну ідею для бренд-зони та всерединi компанії

StarLightMedia стартувала послідовну роботу по розбудові бренда роботодавця та свого B2B бренду. Гучно заявити про себе як про бренд та вирішити 6 задач одночасно, компанія віришила на наймасштабнішому музичний фестиваль України Atlas Weekend (більше 500000 відвідувачів за 6 днів)

Нашим завданням було створити комунікаційну та креативну ідею для бренд-зони StarLightMedia на Атласі, а також прокомунікувати всередині компанії, що StarLight дарує співробітникам 1250 квитків на фестиваль.

Виклик для Ragnarök

Atlas Weekend з ранку до ночі пульсує життям. Тут стільки всього відбувається, що зачепити увагу відвідувачів надзвичайно непросто. Тим паче, якщо ти не топ-оф-майнд бренд, тим паче, якщо твій продукт знаходиться далеко від ЦА фестивалю – в телевізорі.

Наш виклик: зробити неординарну бренд-зону, яка би мала ЗАПАМ’ЯТАТИСЯ. Що стосується комунікації для співробітників StarLightMedia – вона мала НАДИХАТИ.

А ще бренд-зона мала цілком конкретні завдання: 

 1. Залучити людей проголосувати за майбутні шоу каналів холдингу. 
 2. Зібрати заявки для рекрутингу молодого персоналу StarLightMedia.
 3. Зівбрати фідбек щодо підвищення привабливості індустрії

Рішення від Ragnarök

Музичний фестиваль – це територія свободи. StarLightMedia – це великі можливості для самовираження і креативу. Ми вирішили об’єднати їх одним чарівним словом, яке описує і свободу і можливості; несе в собі колл-ту екшн і надихає. Це велике слово – МОЖНА!

На ньому була побудована вся комунікація і креатив:

 • Працюєш в StarLightMedia, і хочеш на Atlas Weekend? МОЖНА!
 • Ти молодий талант, і хочеш влаштуватися на ТБ? МОЖНА!
 • Хочеш сам вибрати шоу, які будуть в ефірі наступного сезону? МОЖНА!
 • Маєш бажання в коворкінгу на території фестивалю? МОЖНА!
 • А просто почілити на пуфах? МОЖНА!
 • І отримати класний мерч? МОЖНА!
 • А вночі можна? МОЖНА!

Результати

 • Рекрутери отримали 537 заявок від потенційних працівників.
 • Тизери проектів подивилися близько 1000 людей.
 • Найбільше голосів – 527, отримав тизер проекту під назвою “Ескорт”.

ÖK!

2139