Реалізація онлайн-магазину французького бренду NAF NAF

Компанія Intertech розробила інтернет магазин для відомого французького бренду NAF NAF в Україні.

Про клієнта

Французький бренд NAF NAF вже понад 48 років спеціалізується на модному жіночому одязі та аксесуарах: ошатні вечірні сукні, трендовий одяг на кожен день, стильні образи для роботи.

2002 року NAF NAF відкрив свій перший офлайн-магазин на території України. Бренд дуже швидко завоював серця українських дівчат і вже в 2019 році ми спільно з компанією дизайнерів почали працювати над створенням онлайн-магазину для бренду.

За 3 роки було реалізовано багато функціоналу та регулярно допрацьовуються нові елементи, які можна побачити на сайті NAF NAF.


Завдання

Основним завданням було перевести офлайн-бізнес до онлайн-формату. Зробити інтернет-магазин, який буде інтуїтивно зрозумілим, простим у використанні та дозволить клієнтам бренду легко здійснювати покупки у новому форматі магазину улюбленого бренду.

Програма лояльності для постійних та нових клієнтів, залишок товарів, відповідно до розмірів та кольорів, знижки та новинки бренду – перед нами стояло завдання поєднати актуальну інформацію в режимі реального часу.


Процес розробки 

Наша компанія розробляє високофункціональні онлайн-магазини та допомагає бізнесу вирішувати нетривіальні завдання вже багато років. За роки роботи ми навчилися виявляти потребу та будувати роботу поетапно, щоб наш клієнт міг, не чекаючи закінчення розробки, бачити результат кожного етапу. Це допомагає побудувати довірчі стосунки на багато років. Процес розробки ми поділяємо на такі етапи:

 • Виявлення потреб бізнесу;
 • Реалізація дизайну агентством Goodface;
 • Написання детального та зрозумілого технічного завдання;
 • розподіл завдань на спринти, завдяки яким наш клієнт може побачити проміжні результати нашої роботи;
 • Реалізація та тестування спринтів;
 • Здача всього функціоналу та підтримка готового продукту.


Ми завжди підтримуємо ідеї наших клієнтів та допомагаємо вирішити непрості завдання. Наше головне завдання – реалізувати проєкт так, щоб він вирішував бізнес-завдання клієнта більш ніж на 100%. Саме тому важливо не тільки чути побажання клієнта, але доповнювати їх своїми рекомендаціями щодо покращення продукту, які базується на багаторічному досвіді створення веб продуктів.


Програмна реалізація

Першим етапом реалізації сайту була підготовка дизайну агентством Goodface. Завдяки професійній роботі наших партнерів макет повністю відобразив побажання клієнта.

Коли ми почали працювати над проектом NAF NAF - ми враховували всі нюанси роботи офлайн-магазинів та знайшли оптимальне рішення синхронізації баз даних та акумулювання всієї необхідної інформації в СРМ клієнта.

Завдяки цьому онлайн-магазин отримав всю необхідну інформацію про клієнтів бренду, які раніше купували товари в офлайн-точках, а саме – робочу програму лояльності. Вона дозволяє клієнтам використовувати знижку, передбачену компанією за номером телефону під час покупки, а також отримувати персоналізовані знижки до дня народження.

Для адміністраторів інтернет-магазину, використовуючи гнучкий фреймворк Laravel, нами була розроблена адміністративна панель, яка включає всі необхідні функції для бізнесу. Дана адміністративна панель забезпечує процес швидкого отримання інформації про замовлення, клієнтів, платежі, що надійшли, і статуси синхронізації з СРМ системою.


Тестування

Перед тим, як показати результат нашому клієнту, ми ретельно тестуємо готовий продукт на всіх етапах. Наша команда перевіряє результат роботи в різних браузерах та девайсах, різного розміру екрану. Також ми завжди намагаємося “зламати” те, що зробили всіма можливими способами, щоб переконатися, що те, що ми робимо, працює бездоганно.


Розширення концепції 

Реалізація проєкт згідно з ТЗ була лише першим етапом нашої співпраці з клієнтом. За час розробки основної версії було проаналізовано велику кількість потреб, які ми реалізували у повному обсязі.

Останній важливий кейс, який ми розробляли для NAF NAF, це реалізація Особистого кабінету користувача. Дизайн особистого кабінету розробила агенція Goodface. Основне завдання: спростити комунікацію між менеджерами NAF NAF та покупцями бренду. Було реалізовано:

 • Вхід та реєстрація на сайті;
 • З'єднання бази діючих клієнтів та перенесення всієї інформації в особистий кабінет за номером телефону користувача;
 • Детальна інформація про покупки, замовлення на сайті/офлайн-магазинах, із зазначенням статусів замовлення за весь період;
 • Можливість повернути товар вже виконаного та отриманого замовлення;
 • Інформація про програму лояльності: сума всіх покупок клієнта, відсоток знижки та інформація про те, скільки ще необхідно зробити покупок для того, щоб знижка збільшилася;
 • Інформація про знижки в день народження та в які дати у користувача діє додаткова знижка;
 • Можливість керувати видами розсилок та способами отримання інформації.

Відгуки користувачів та команди NAF NAF

Ми регулярно підтримуємо комунікацію з брендом NAF NAF та отримуємо зворотний зв'язок від користувачів онлайн-магазину. Дуже часто саме вони допомагають покращити процес нашої роботи, вони оцінюють наш продукт та його результативність. Лояльні клієнти на прохання бренду надавали нам свої коментарі щодо комфортності та легкості нового функціоналу.

Компанія Intertech допомогла нам втілити в реальність сайт бренду та всі побажання до нього. Команда менеджерів була з нами на зв'язку 24/7 у момент розробки та реалізації, оперативно вирішувала завдання будь-якої складності. Бренд NAF NAF отримав можливість через сайт розширити свою присутність в онлайн-просторі та придбати нових клієнтів в Україні. 

Аліна Носенко, керівник компанії NAF NAF в Україні

Наша компанія цінує своїх клієнтів і наша основна мета - це завжди задоволений клієнт і відмінний результат

Результат

Наша команда пишається, що ми можемо бути корисними у трансформації бізнес-процесів наших клієнтів! Ми щасливі, коли результат перевершує очікування. Ми вдвічі щасливі, коли наш клієнт протягом кількох років співпраці стає більшим, ніж просто “замовником”. Наша мета, щоб клієнт став справжнім другом – це те, що дає натхнення нашій компанії та нові ідеї.  


1915