Ребрендинг "Бруковка" - укладка вели-и-иких масштабів та площ від MOROZOV.

Вдалий ребрендинг — це вияв та донесення до потенційних клієнтів сутності бізнесу, його позиціонування та конкурентних переваг. Щоб знайти та успішно зайняти свою нішу на сформованому ринку, необхідне дослідження цільової аудиторії, конкурентних пропозицій та визначення ключових акцентів. Компанія «Бруковка» звернулася до креативного агентства MOROZOV, щоби виділитись на ринку укладальників покриття з ФЕМ для доріг та тротуарів. Розповідаємо про завдання та результати цієї співпраці.

Амбіції до масштабування: ребрендинг для лідера механізованої укладки дорожньої та тротуарної плитки в Україні, компанії «Бруковка»


Логотип компанії Бруковка до проведення ребрендингу


Головні запитання та головні виклики:

Компанія «Бруковка» потребувала комплексного підходу до виходу на ринок у новій якості:

  • ґрунтовного та яскравого позиціонування, яке дозволить вирізнитись та створити чіткі асоціації з брендом,
  • формування візуальної складової бренду: лого та айдентики,
  • розробки професійного багатосторінкового вебсайту,
  • розробки промо відео.

MOROZOV agency завжди прагне принести більше користі клієнту і робити дизайн максимально функіональним. Тому запропонували ще одне ефективне рішення для компанії Бруковка: брендовані віндери та банери з комунікаційними повідомленнями, на місці проведення робіт та на завершених об’єктах.

Керівництво компанії «Бруковка» підтримало цю пропозицію, адже така реклама є наочною та сприяє підвищенню впізнаваності та асоціативності бренду.


Масштабність, чесність та міжнародні стандарти якості

Проаналізувавши ринок та конкурентні пропозиції, ми прийняли рішення зробити акцент на масштабності робіт та об’єктів. Адже техніка механізованої укладки дозволяє влаштовувати покриття великих площ у стислий термін. З іншого боку, при технічних можливостях компанії «Бруковка», невигідно та нецікаво братись за невеличкі проєкти. Тож ми спільно вирішили зробити акцент на великих площах, великій швидкості укладання та великих амбіціях.

Простота та чіткість у візуальній складовій

Ми зробили логотип таким, щоби його було легко застосовувати на різних брендованих об’єктах: від техніки до бейджів працівників компанії чи обмежувальної стрічки, якою огороджуватимуть площу для проведення робіт. Поєднання червоного та білого створює контраст і приваблює погляд. А використання бетонно-сірого кольору для шрифту гармонійно виглядає у поєднанні з ілюстраціями готового покриття з бруківки.

У промо-ролику акцент на масштабності ми зробили шляхом зйомок з дрона, показу цілої площі об’єктів на відстані. Вигляд покриття під дощем та під навантаженням важким транспортом — те, чого хоче досягти потенційний замовник на своїх об’єктах. Тож наочність реалізації працюватиме ефективно для компанії «Бруковка».

Репутаційна підтримка: Ковальска та Optimas

Компанія «Бруковка» є офіційним партнером німецького виробника техніки для укладання дорожнього та тротуарного покриття, компанії OPTIMAS. Окрім всієї техніки, яку використовують на об’єктах, партнер надає можливості навчання передовим технологіям укладки — і фахівці компанії «Бруковка» регулярно навчаються за кордоном, а покриття їхнього виробництва відповідає як українським, так і німецьким стандартам.

Впізнаваність на ринку та багаторічний досвід групи компаній «Ковальська», партнера компанії клієнта, підтверджує надійність співпраці з компанією «Бруковка» та якість бетонних елементів мощення. Тому це партнерство ми з фахівцями «Бруковка» також показали на вебсайті компанії. 

Час замінити асфальт на сучасне, довговічне та естетичне покриття

Відтепер у власників великих комерційних площ, логістичних хабів та інших об’єктів площею понад 2000 м² не буде сумнівів у тому, що компанія «Бруковка» — ідеальний вибір. Адже завдяки проведеній роботі з ребрендингу MOROZOV agency вдалося:

  • сформувати чітке сприйняття бренду компанії,
  • аргументовано опрацювати заперечення потенційних замовників,
  • підкреслити переваги та надійність співпраці,
  • підсилити враження відгуками клієнтів та партнерів.
“Готові стати вашим надійним партнером та вирішувати амбітні завдання”

 — так звучить запрошення до співпраці на новому сайті компанії Бруковка. MOROZOV agency також раді, що нам довіряють такий масштаб та амбіції. Працюємо, щоби перевершити їх результатом. 


572