Креативне агентство Banda створило нове обличчям бренду-андердога HellRaisers.

Для тих, хто не в темі, HellRaisers — це кіберспортивна організація з двома командами з CS:GO та Dota2, а також з підрозділом у Fortnite. Вона була створена ще у 2014 році. За цей час кіберспорт став мегапопулярним, команди HellRaisers не один раз перезбиралися, а їхні сьогоднішні фани вже навіть встигли добряче подорослішати. Тому й бренду теж були потрібні зміни й HellRaisers звернулися до креативного агентства Banda, щоб разом попрацювати над ребрендингом.

Про що команда

Banda почала зі спілкування зі справжніми фанатами та дізналася, за що вони люблять свої команди. Виявляється, не за кількість виграних матчів, а за трушність, ком’юніті та ідею. Їм важливо, щоб у команди була своя зрозуміла позиція. Тут у HellRaisers був пробіл і потрібно було це виправити.

Андердоги проти всіх 

HellRaisers програють і перемагають майже однаково часто. Все по-справжньому, як у житті. Тому навіть після болісної поразки вони не жаліються, а просто піднімаються і знову намагаються виграти. А потім ще раз. І так ще багато-багато разів.

Фанати вболівають за HellRaisers, бо їм нецікаво підтримувати передбачуваного вінера. Вони шукають комм’юніті, де відчують себе потрібними, — зграю таких же, як вони, андердогів. Так знайшлася місія бренду HellRaisers — об’єднати всіх андердогів. І позиціювання — вожак зграї андердогів.

«Я слідкую за розвитком кіберспорту і думаю, що незабаром ми всі будемо там з головою. Вже зараз ловлю себе на думці, що мені цікавіше дивитися стріми, скажімо, топових гравців FIFA на Playstation ніж власне самі матчі «в оригіналі» на телебаченні. Сам я зараз часто бігаю у Apex Legends, наразі це моя улюблена гра. Коли до нас звернувся кіберспортивний бренд з задачею ребрендингу та стратегічного переосмислення — особисто я дуже зрадів. Спорт зараз все більше й більше стає кібер, тому для нас це дуже гарний і цінний досвід: зануритися у категорію, дослідити її та прийти з таким лаконічним та сильним рішенням»,— коментує креативний директор проекту Ярослав Сердюк.

Новий логотип став основою брендингу

В основі брендингу оновлений логотип:

Banda прибрали з попереднього варіанту все зайве, залишивши тільки пекельний погляд. Логотип став простим і разом з тим більш емоційним — гостра форма, нахил очей і колір передають настрій та характер HellRaisers.

А ще розробили дизайн зухвалого мерчу, що підкорює буремні серця фанів.