Редизайн некомерційної організації — incenter ⦿ במרכז

in center — проект, метá якого вирішення проблем комунікації між пацієнтом та лікарем. Організація займається навчальними програмами, лекціями та планує створювати свої конференції на данну тему.

Власна історія

Один із організаторів — Рої Штернін розказав нам свою історію та чому така організація необхідна для сучасної медицини Ізраїлю. Саме через відсутність комунікації та халатності лікарів, Рої довелося пролежати в ліжку майже 10 років. Проте зараз він не лише на ногах, але й створює стартапи, що роблять життя лікарів легше, а комунікацію з пацієнтами якісніше. 

В саме серце

Саме так ми можемо описати головний інсайт.

У лікарів, що мають багато досвіду, схильність менше переживати за пацієна. Якщо бути чесним — це нормально, коли в лікаря може бути більше 20-30 пацієнтів за день. in center закликає відновлювати свіжість погляду та вишукувати недосказані пацієнтами речі, що турбують. А вони можуть стати критичними, щоб врятувати їм життя!навчання не через "ти поганий" 

Навчання не через "Ти поганий"

Побудження до хороших емоцій та професійний розвиток через додаткові навички. Такий підхід дозволяє налаштувати кращу комунікацію з лікарями, без тикання пальцем в їх сторону. Важливо закликати професійних лікарів робити світ краще, а не вказувати: "Ти тут поганий!" 

2980