Рекламна агенція SODA DAG створила для CHICAGO Central House новий креатив “Вікновид”

Ринок нерухомості розвивається, але на столичному ринку все ще зберігається надлишок пропозиції. Та й маркетинг у забудовників не відрізняється креативністю (плашки, абстрактні посили та стокові фото). Тому перед агенцією постало дві важливі задачі: - Привернути увагу до дворівневих квартир та збільшити попит на них. - Зробити перший крок до розвитку креативної та ефективної реклами на ринку нерухомості.

Саме вирішуючи ці задачі й з’явився новотвір — “Вікновид”, котрий був реалізований через низку банерів та впровадження нової концепції стрічки у соцмережах.

Профіль Chicago Central House в Instagram

До створення “Вікновиду” агенція прийшла завдяки пошуку інсайтів. Аналізуючи сегменти цільової аудиторії команда спілкувалася з відділом продажів про людей, яких цікавили саме ці квартири. Виявилось, що ці люди були у захваті від краєвидів: панорамні вікна та вид на Олімпійський.

Вікновид — це нове, вигадане слово, що привертає увагу до значення (надзвичайні види з вікна) та закріплює його у свідомості людей за брендом SAGA, бо надає можливість використовувати у майбутніх проектах цієї компанії.

“Новотвір — це один із способів привернення уваги до продукту та створення певного емоційного зв’язку з брендом. Хорошим прикладом є аромоксамит кави від Jacobs.”

Реалізація

Для реалізації віжуалів команда провела зйомку реальних вікновидів CHICAGO Central House на світанку, на заході сонця та у нічний час. 

Окрім лаконічного та стильного дизайну було розроблено окремі посили для кожної групи цільової аудиторії.

“До тебе місто так бачили тільки дрони”
“Місто вирує — діти сплять.Ти танцюєш — діти сплять”


“Дивись на місто згори”
“Руфтоп № 1 у тебе вдома”

“Саме слово “вікновид” тяжіє до емоціо, проте ця рекламна кампанія є утилітарною та функціональною. Вона показує, що саме люди будуть бачити зі своїх вікон щодня, одразу вказує площу квартири та поверх, на якому вона розташована”.

Вікновид — це витвір мистецтва. Сучасного мистецтва.

“Додатково, ми провели аналогію нашого вікновида із мистецтвом ХХ століття, що нумерує свої картини. Адже, кожен вікновид унікальний, і є витвором мистецтва. Так, у кожного банера з певною видовою характеристикою з’явився свій номер.”

Результати:

Рекламну кампанію було запущено у соцмережах — таргетинг для кожної ЦА з окремими посилом саме для неї. Та підсилили ефект, через розміщення рекламних банерів у місті на скролах та призмах. Та менше ніж за три тижні було досягнуто поставлені місячні KPI та перевиконано їх у 2 рази.

Над проектом працювали: Ірина Грицаєнко, автор головної ідеї: Оксана Лихожон, автори додаткових посилів: Галина Танай, Андрій Білик, дизайнери: Женя Онищенко, Аліна Мамонтова, фотограф Юлія Тяско.

1697