Креативне агентство mirrolab створило рекламну кампанію акційних пропозицій до новорічних свят.

АГРОМАТ — це провідний експерт ринку з продажу плитки та сантехніки. Мережа налічує у своєму складі 20 офлайн магазинів по всій Україні.

Кожної зими АГРОМАТ до нового будівельного сезону привозить найновіші тренди з усього світу, і тому влаштовує великий розпродаж колекцій минулих років. Це можливість купити вигідно якісний продукт нехай і не в сезон. 

Завдання

В новій рекламній кампанії потрібно було повідомити людей, що в магазині діятимуть знижки до 50% в період новорічних свят. 

Рішення

Всі з нетерпінням очікують новорічних свят: запах мандаринів, кілограми олів'є, бризки шампанського. Але коли вони закінчуються, то стає трошечки сумно. Вже і зиму ти не так сильно любиш.

В процесі пошуку ідеї агентство зрозуміло, що от воно.

Треба показати людям, що є речі, які можуть тішити їх більше 2-х тижнів. Тому й кажуть — свята пройдуть, а ванна кімната залишиться.


Зима для нашего рынка – низкий сезон, так же конец года – является психологическим рубежом, хочется новый год начать с "чистого листа".
По этому каждый год мы делаем честную распродажу предыдущих коллекций по хорошей цене, чтобы подготовить склад к новым поставкам.
Мы с агентством постарались уйти от прямого посыла с распродажей и сместить акцент с размера скидки на выгоду, которую клиент получит из сложившихся праздничных обстоятельств. И нам кажется, что у нас получилось.

Михаил Кацко, и. о. маркетинг директора АГРОМАТ