Рекламна кампанія для The12Chicago

Для
The12Chicago
The12Chicago — це американська компанія з будівництва та продажу нерухомості неподалік від центру міста. Наше завдання — це побудова плану рекламного просування та залучення більшої кількості клієнтів за допомогою соцмереж. Американський ринок дуже відрізняється від українського, тож для бажаних результатів варто було змінити звичний підхід та рекламні посили.

Дослідження ринку

Почали роботу з оцінки місцевого ринку, потреб цільової аудиторії та можливостей рекламних інструментів. Принцип просування нерухомості у США відрізняється від українського та має значно більше обмежень, тож ми розробили чіткий план дій, щоб запобігти негативу, блокуванню рекламних кампаній та отримати бажаний результат.

Карта цільової аудиторії

У ній ми виокремили аватарів, які найімовірніше зацікавлені у покупці житла саме в цьому районі Чикаго. Прописали їхні орієнтовні дані, потреби, інтереси та способи комунікації.

Рекламна кампанія

Для The12Chicago ми запустили 6 динамічних рекламних кампаній для різних аватарів. В кожній кампанії по 5 текстів та картинок, які Facebook обирав автоматично, залежно від того, з яким варіантом аудиторія взаємодіяла краще. У всіх рекламних кампаніях використовувалася ціль «Конверсія на сайті» (заповнення форми).

Для сайту The12Chicagо ми під'єднали та налаштували метрики аналітики Google (глибина скролінгу, кліки на посилання, копіювання тексту з сайту, надсилання форми) та налаштували Pixel Facebook.   

Результати рекламних кампаній

Ми отримали 78 заявок, середня вартість кожної — 7,4 $. З усіх кампаній оголошення для підписників сервісу з продажу нерухомості Zillow виявилося найефективнішим.

Також дані показали, що 90,60% усіх користувачів переглядають оголошення з мобільних пристроїв, а середній вік зацікавлених користувачів — 34-64 роки. Найактивніша аудиторія віком 35-54 років. Серед них 66,67% жінок та 33,33% чоловіків. 

СММ

Для 12 Chicago ми готували контент-плани з короткими оголошеннями для запуску рекламних кампаній. Усі пости групували за цільовими аватарами, а складність полягала в коректності меседжів: ми ретельно формували текстові посили, аби зробити їх якомога універсальнішими для американського ринку та подати у вигідному для клієнта світлі. Також працювали над зображеннями: обирали ті, які транслюють комфорт і затишок та створюють бажання придбати помешкання тут і зараз.

·
233

Команда проєкту

SMM, рекламний супровід

Клієнт

The12Chicago
The12Chicago
Головна